Начало / Архиви на етикети: финали

Архиви на етикети: финали

Йоана Константинова и Росица Денчева на европейските финали

Страхотен успех постигнаха националките на България (момичета) до 12 г. Талантливите българки се наложиха драматично с 2-1 победи над Румъния на Европейската лятна купа в Плевен. Така българките се класираха сред осемте най-добри отбора в Европа за финалите. Нашите момичета спечелиха второ място на финалите на Европейската отборна зимна купа ...

Прочети повече »

Лекоатлетите на  СУ „Пейо Яворов” – Плевен, отново триумфираха на финалите Ученическите игри

Лекоатлетите от СУ „Пейо Яворов” се завърнаха с четвърто отборно място от финалите на Ученически игри, които се проведоха на 9 и 10 юни в Сливен. Отлично се представи  осмокласникът Цветан Георгиев, който спечели три индивидуални медала: златен на 100 м. гладко бягане, сребърен на 200  м. гладко бягане и ...