Акценти

Не забравяйте маската! Вече е задължителна на обществени места

Защитните маски вече са задължителни за гражданите, които се намират в закрити или на открити обществени места. Заповедта на министъра на здравеопазването е от вчера и всеки, който не я спазва, подлежи на глоба в размер на 5 000 лв.

Напомняме, че глобата е същата, ако се наруши забраната за разходка в паркове и градски градини.

Прочетете също:

Авария по довеждащ водопровод в Плевен, възстановено водоподаването за Източната индустриална зона

В Плевен се извършват аварийно-ремонтни дейности по довеждащ водопровод, който захранва Източната и Северната индустриална …