Акценти

Не забравяйте маската! Вече е задължителна на обществени места

Защитните маски вече са задължителни за гражданите, които се намират в закрити или на открити обществени места. Заповедта на министъра на здравеопазването е от вчера и всеки, който не я спазва, подлежи на глоба в размер на 5 000 лв.

Напомняме, че глобата е същата, ако се наруши забраната за разходка в паркове и градски градини.

Прочетете също:

Дарителската кампания за довършване на параклиса Света Параскева в Тученица продължава

Дарителската кампания за набиране на средства за строежа на параклис в плевенското село Тученица продължава, …