Акценти

Не забравяйте маската! Вече е задължителна на обществени места

Защитните маски вече са задължителни за гражданите, които се намират в закрити или на открити обществени места. Заповедта на министъра на здравеопазването е от вчера и всеки, който не я спазва, подлежи на глоба в размер на 5 000 лв.

Напомняме, че глобата е същата, ако се наруши забраната за разходка в паркове и градски градини.

Прочетете също:

Над 40 години химнът на Иновативното ОУ „Д-р Петър Берон“ в Плевен звучи на всички училищни празници и ритуали

Повече от четири десетилетия химнът на плевенското Иновативно основно училище „Д-р Петър Берон“ звучи на …