Акценти

Момчетата от ВК „Локомотив“ – Червен бряг станаха  шампиони на България

На провелия се в Смолян Държавен шампионат за момчета до 13 години ВК „Локомотив“ – Червен бряг, завоюва купата и златните медали. Момчетата на Мирослав Милев и Росица Василева спечелиха и 5-те кръга без загубен гейм.

Така с 10 точки „Локомотив” – Червен бряг, оглави финалната шестица на турнира, среброто остана за домакините от  „Родопа” (Смолян) /9 точки/, а бронзовите отличия – за „Левски” /София/.

Петьо Иванов от червенобрежкия тим получи индивидуална награда за най-полезен състезател MVP.

Прочетете също:

Пловдив спечели XXII ученическо състезание Млад спасител, а отборът на Варна върна намерена сума пари

С много емоции и вълнение завърши XXII Национално ученическо състезание „Млад спасител“, съобщиха от МВР …