Акценти

Момченце падна от втория етаж, чупи краче

Момченце на 2 години е прието в Спешното отделение на УМБАЛ „Д-р Георги Странски“ след падане от втория етаж на дома му в село Петърница.  Когато станал инцидента, детето е било само с 5-годишната си сестра. Момчето е

с тежка фрактура на бедрото.

След стабилизирането му е прехвърлено в Клиниката по ортопедия и травматология. За инцидента са уведомени МВР и Агенцията за закрила на детето.

Прочетете също:

Полицията в Плевен иззе 19 комплекта менте електроинструменти за около 10 000 евро от автомобил до пазара

Служители на сектор „Противодействие на икономическата престъпност“ при ОДМВР – Плевен са иззели 19 комплекта …