Акценти

Младеж обра монетите в магазин

120 лева на монети откраднал 23-годишен мъж от магазин за хранителни стоки в село Аспарухово. В нощта на 15 срещу 16 април мъжът счупил с камък витрината на магазина и прибрал наличните монети. Полицейско разследване на служители от Левски установи, че младежът е местен жител и има криминални прояви за три други кражби. Продължава работа разследващ полицай.

Прочетете също:

От 23 юни в Плевен започва прием на заявления за регистрационни номера по избор от серия ММ (EH 0001–0500)

От 23 юни (вторник) от 10:00 часа гражданите ще могат да подават заявления за предоставяне …