Начало / Избори / Избори 2015 / Листата с кандидати за общински съветници регистрираха от „Коалиция за промяна – БСП и ПК „Тракия”

Листата с кандидати за общински съветници регистрираха от „Коалиция за промяна – БСП и ПК „Тракия”

„Коалиция за промяна – БСП и ПК „Тракия” регистрира листата си с кандидати за общински съветници, както и кандидатите за  кмет на Община Плевен и за кметове на населени места.  Документите в  Общинската избирателна комисия попадоха кандидатът за кмет на Плевен Антон Георгиев, общинският председател на БСП и водач на листата Цветко Цветков и част от кандидатите за общински съветници.

DSC_0605БСП -регистрация -листа

„Регистрирахме една силна листа, със силно изразен професионален характер, съобразена с изискванията за експерти и хора, които познават дейността на сега действащите комисии към Общинския съвет“, коментира  Цветко Цветков. Кандидатът за кмет на  „Коалиция за промяна – БСП и ПК „Тракия” Антон Георгиев допълни, че сред кандидатите за общински съветници има както опитни личности, така и съвсем нови лица. Той  изрази своята увереност, че ще постигнат добър разултат на изборите.

Ето и листата с кандидатите за общински съветници от „Коалиция за промяна – БСП и ПК „Тракия”

1.Цветко Петров Цветков –  62 г.

2.Антон Георгиев Георгиев- 48 г.кандидат за кмет на Община Плевен,

3.Моника Събева Чочева – 36 г., висше образование, икономика и финанси

4.Свилен Мариов Атанасов – 37 г.,Агроинженер

5.Анджела Пламенова Георгиева- 47 г., висше икономическо образование

6.Чавдар Йорданов Велинов- 69 г., магистър „Философия

7. Бисерка Атанасова Илиева – 62 г., магистър „Педагогика

8.Никодим Нинов – висше „Медицина

9. Евгения Иванова Иванова – 67 г.

10.Любомир Евгениев Буковски, 63 г, магистър „Инженер”

11.Маргарита Борисова Жеянова-42 г, висше юридическо образование

12.Стоян Борисов Стефанов- висше техническо образование

13.Емил Райков – 51 г.,  магистър  „Българска филология” 14.Емануил Атанасов Аргилашки- 26 г.,висше икономическо 15.Диана Пешакова- 47 г. , магистър „Българска филология”

  1. Д-р Венцислав Димитров Михов –

17.Александър Трайков –  висше икономическо образование

18.Любка Иванова Симеонова – висше педагогическо

19.Борислав Иванов Кръстев- висше образование, Маркетинг и планиране

20.Иван Венциславов Петков- инженер

  1. Камелия Руменова Атанасова – аграрна икономика
  2. Петър Стоянов Петров- висше икономическо и военно образование,
  3. Калин Атанасов Цветков- висше инженерно образование

24.Венцислав Антонов Крамолински-зоо инженер

  1. Ваня Момчилова Христова- висше техническо образование
  2. Мария Събева Иванова- Цонева-инженер информационни технологии,
  3. Ангел Тодоров Тодоров –магистър психолог

28.Бойко Йорданов Тодоров – банков експерт,

29.Цветанка Тончева Тончева-висше педагогическо образование

  1. Дамян Здравков Гаев – висше икономическо

31.Живка Павлова Генчева- средно специално образование

32.Николай Иванов Иванов – средно специално образование,

33.Виктор Илиянович Илиев-

 34.Христо Цанов Цолов

35.Доско Димитров Петков- кандидат за кмет в с.Горталово 36.Цветан АспаруховХристов-висше образование

37.Петранка Славчева Маринова – висше образование, кандидат за кмет на с.Мечка,

38.Янчо Петков Итов- кандидат за кмет в с.Тодорово,

39.Лилия Иванова Желязкова

 

 

 

Прочетете също:

СКО Север е на второ място за купата на Русе

Само четири точки не достигнаха на плевенският СКО Север за да триумфира с купата на ...