Акценти

Другата седмица отчитат парното за април

топлофикация

На 28 и 29 април ще се извърши месечното отчитане на изразходваната топлинна енергия за месец април 2015 година. Това съобщават от „Топлофикация – Плевен“ ЕАД.

За целта абонатите трябва да осигурят достъп до абонатните станции и присъствие на техен представител при отчитането.

Прочетете също:

Летните ваканционни дни в Центъра за работа с деца в Плевен започнаха с над 100 участници и занимания до 17 юли

Започнаха летните ваканционни дни в Центъра за подкрепа за личностно развитие – Център за работа …