Акценти

Децата на ДГ „Надежда“ показаха, че знаят правилата на пътя

В ДГ „Надежда “ – Плевен, днес отбелязаха с детски празник  Националния ден на безопасността на движението по пътищата.

Той премина под мотото „Спазвам правилата на пътя и в играта“. С много подвижини и музикални игри по БДП децата показаха, че познават и спазват правила за собствената си безопасност на пътя.

Специални гости им бяха екип на Пътна полиция – Плевен. 

Прочетете също:

Плевен се обединява в подкрепа на д-р Любен Ватев с дарителска кампания и два благотворителни концерта на 8 и 17 юни

Плевен се включва в дарителска кампания в подкрепа на ветеринарния лекар д-р Любен Ватев, който …