Акценти

Две фирми кандидатстват за сметосъбирането в Плевен

Две са фирмите, които са кандидатствали за дейностите по сметосъбиране в Плевен. Това съобщи кметът Георг Спартански пред журналисти. Той посочи, че комисия е разгледала предложенията на фирмите „Титан“ и  „A.S.A – България“, които са заявили своя интерес. Другата седмица ще бъде обявено официално с коя фирма ще бъде сключен договор.

Прочетете също:

Пловдив спечели XXII ученическо състезание Млад спасител, а отборът на Варна върна намерена сума пари

С много емоции и вълнение завърши XXII Национално ученическо състезание „Млад спасител“, съобщиха от МВР …