Начало / Общество / График на плановите прекъсвания на тока през тази седмица в община Плевен

График на плановите прекъсвания на тока през тази седмица в община Плевен

Ето къде през тази седмица ще има планови прекъсвания на електрозахранването в община Плевен.

На 12.09.2016 г. /08:45 – 09:15 ч./ – Бохот – 1-ви Май 1 Водната Кул.А, 3, 7; Ал. Стамболийски 17, 31; Бачо Киро 1, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Бенковски 1, 10, 11а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9а; Борис Шаранков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 5, 7, 8, 9; Боровец 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 9; Бузлуджа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 31а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 2; Вапцаров 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 8, 8а, 9; Васил Левски 10, 11, 12, 14, 16, 5, 7, 8, 9, 13, 13а, 15, 18, 2, 2, 3, 4, 6, 8; Вит 1, 1а, 2, 3, 4, 6; Ген. Скобелев 1, 2, 4, 6, 6а; Ген. Столетов 1, 10, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а; Г. С. Раковски 1, 1а, 3, 5; Дунав 1, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 31а, 33, 33а, 35, 5, 7, 9, 39, 41; Иван Вазов 10, 2, 4, 6, 8, 4; Искър 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Кацарска 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Любен Каравелов 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7б, 8; Марица 1, 2, 4; Местност Над Село Местност Стадиона Мусала 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 1в, 20, 22, 3, 5; Никола Петков 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 9, 8; Осъм 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Паисий 2, 4а; Петко Д. Петков 1, 3, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 25, 29, 4, 5, 6, 7, 9, 20, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; Пирин 2, 3; Пирогов 1, 2а, 3, 4, 5; Радецки 3, 6, 4; Рила 1, 2, 3, 4, 5, 7; Средна Гора 1, 2, 3, 4, 5, 5а; Стамболийски 1, 10, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 50; Стара Планина 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Стефан Караджа 1, 2, 3, 5; Стопански Двор Странджа 1, 10, 1а, 1б, 1в, 2, 4, 41, 6, 8; Струма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Трайчо Костов 10, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Хаджи Димитър 1, 2, 3, 3а, 4; Христо Ботев 1, 10, 12, 16, 18, 2, 20, 20а, 20б, 22, 24а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37, 60а, 64; Ю. А. Гагарин 1, 12, 12а, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Радишево; XIII- 89 Кв. 34 XIX-447 Кв. 15 Васил Априлов 2, 4а; Григор Пърличев 1, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Г. С. Раковски 1, 3, 5; Драва 1; Знеполска 1, 10, 12, 13, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Ивайло 1, 3, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 38, 40, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий 10, 12, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 31б, 35, 37, 8, Уо ТП 7, Център, 1, 11, 15, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Китка 1, 2, 4, 10, 11, 13, 14, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Климент Охридски 1, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 1а, 1б, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 42, 5, 6, 7, 9, Уо ТП 3; Мадан 6, 8; Марибор 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17а, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Милин Камък 1, 3; Мир 1, 2, 3, 5; Митко Палаузов 1, 11, 13, 15, 5, 7, 9; Нестор Марков 1, 2, 3, 4, 5, 6; Орлица 2; Перуника 1, 10, 11, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9а; Прилеп 29; Ралица 1, 10, 11, 12, 14, 2, 5, 7, 9; Република 1, 2, 3, 4, 5; Рила 1, 2, 2; Родопи 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37

На 12.09.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Славяново, Общ. Плевен – Генерал Бирюзов 10, 26, 32, 6, 8; Генерал Гурко 12, 14, 17, 5, 6, 8; Д. Д. Баучър 6, 7, 8; Девети септември 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 56, 58, 60, 62, 7; Димитър Благоев 52, 54, 56, 58, 58б, 60, 62, 64, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Изгрев 1, 2, 3, 5, 6; Лиляна Димитрова 15, 17, 19, 2, 21, 23, 24, 27, 28, 33, 35; Яворец 10, 11, 12, 141, 2, 29, 3, 4, 5, 58, 6, 7, 8, 9

На 12.09.2016 г. /09:15 – 13:00 ч./ – Плевен – Ем. Васкидович /Аврора/1, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9; Жеравна /А. Стоянов/10, 12, 3, 3а, 4, 6, 7; Сирма Войвода /Ст. Димит/10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стоян Михайловски 21а, 22, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 34, 35, 35а, 36, 36а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 58, 58а; Тирана 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9; Трети март 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 27а, 33

На 12.09.2016 г. /09:00 – 14:30 ч./ – Плевен – Берковица 25, 26, 26а, 28; Владимир Бурмов 3; Георги Кочев 161; Елин Пелин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 5, 6, 7, 7а, 8; Захари Зограф /Л. Станев/10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 25, 25 Ж. С. К. Република, 29, 2а, 31, 33, 35, 39, 4, 41, 41а, 43, 45, 49, 51, 6, 6а, 8; Захари Стоянов 17, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 4; Лозенка 11, 13, 15, 17, 24, 34, 40, 42, 42а, 44, 46; Мелник 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9; Орлица 1, 13, 14, 16, 18, 18а, 2, 4, 4а, 8; Стара Гара Бл 4

На 12.09.2016 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Плевен – Сторгозия Бл 21, 23, 3-та Поликлиника, 36, 48, 53, До Бл 36

На 12.09.2016 г. /15:15 – 16:00 ч./ –  с. Бохот, с. Николаево

На 12.09.2016 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  с. Бохот, с. Николаево

На 12.09.2016 г. /12:30 – 13:00 ч./ – Бохот – 1-ви Май 1 Водната Кул.А, 3, 7; Ал. Стамболийски 17, 31; Бачо Киро 1, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Бенковски 1, 10, 11а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9а; Борис Шаранков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 5, 7, 8, 9; Боровец 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 9; Бузлуджа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 31а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 2; Вапцаров 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 8, 8а, 9; Васил Левски 10, 11, 12, 14, 16, 5, 7, 8, 9, 13, 13а, 15, 18, 2, 2, 3, 4, 6, 8; Вит 1, 1а, 2, 3, 4, 6; Ген. Скобелев 1, 2, 4, 6, 6а; Ген. Столетов 1, 10, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а; Г. С. Раковски 1, 1а, 3, 5; Дунав 1, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 31а, 33, 33а, 35, 5, 7, 9, 39, 41; Иван Вазов 10, 2, 4, 6, 8, 4; Искър 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Кацарска 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Любен Каравелов 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7б, 8; Марица 1, 2, 4; Местност Над Село Местност Стадиона Мусала 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 1в, 20, 22, 3, 5; Никола Петков 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 9, 8; Осъм 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Паисий 2, 4а; Петко Д. Петков 1, 3, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 25, 29, 4, 5, 6, 7, 9, 20, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; Пирин 2, 3; Пирогов 1, 2а, 3, 4, 5; Радецки 3, 6, 4; Рила 1, 2, 3, 4, 5, 7; Средна Гора 1, 2, 3, 4, 5, 5а; Стамболийски 1, 10, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 50; Стара Планина 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Стефан Караджа 1, 2, 3, 5; Стопански Двор Странджа 1, 10, 1а, 1б, 1в, 2, 4, 41, 6, 8; Струма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Трайчо Костов 10, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Хаджи Димитър 1, 2, 3, 3а, 4; Христо Ботев 1, 10, 12, 16, 18, 2, 20, 20а, 20б, 22, 24а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37, 60а, 64; Ю. А. Гагарин 1, 12, 12а, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Радишево; XIII- 89 Кв. 34 XIX-447 Кв. 15 Васил Априлов 2, 4а; Григор Пърличев 1, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Г. С. Раковски 1, 3, 5; Драва 1; Знеполска 1, 10, 12, 13, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Ивайло 1, 3, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 38, 40, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий 10, 12, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 31б, 35, 37, 8, Уо ТП 7, Център, 1, 11, 15, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Китка 1, 2, 4, 10, 11, 13, 14, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Климент Охридски 1, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 1а, 1б, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 42, 5, 6, 7, 9, Уо ТП 3; Мадан 6, 8; Марибор 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17а, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Милин Камък 1, 3; Мир 1, 2, 3, 5; Митко Палаузов 1, 11, 13, 15, 5, 7, 9; Нестор Марков 1, 2, 3, 4, 5, 6; Орлица 2; Перуника 1, 10, 11, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9а; Прилеп 29; Ралица 1, 10, 11, 12, 14, 2, 5, 7, 9; Република 1, 2, 3, 4, 5; Рила 1, 2, 2; Родопи 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37

На 13.09.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Коиловци – Панайот Волов 21; Славяново, общ. Плевен; Ал. Стамболийски 17, 23, 25, 27, 31, 33, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Васил Левски 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Лом 10, 4; Марица 1, 3, 4; Мусала 12, 14, 16, 18; Нова Загора 1, 2; Отец Паисий 2, 4, 6; Троян 1, 2, 3, 4, 5, 8; Чепеларе 9; Ямбол 11, 13, 15, 16, 17, 7, 8

На 13.09.2016 г. /09:15 – 13:00 ч./ – Плевен – Възраждане Градска Градина; Генерал Скобелев 10, 12, 14, 16а, 18, 6, 6а, 8; Пирот 1, 5; Стоян Заимов 34, 10, 11, 13, 2, 5, 7, 8, 9; Янко Сакъзов 1, 1 Слънце

На 13.09.2016 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Момин Геран

На 13.09.2016 г. /13:55 – 14:00 ч./ – Брестовец – Александър Петров 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; Александър Стамболийски 26; Бенковски 3; Васил Левски 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19а, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 3а, 4, 40, 40а, 42, 44, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Витоша 1, 2, 2а, 3, 4, 5; Ген. Тотлебен 15; Георги Кочев 12, 14, 16, 18, 28, 30, 8; Елин Пелин 4; Иван Вазов 1, 15, 2, 3, 5; Никола Й. Вапцаров 1, 10, 12, 3; Пирин 1, 2, 4, 6, 8; Рила 3, 4; Хаджи Димитър 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 25а, 25в, 4, 6, 8; Христо Ботев 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Христо Смирненски 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Къшин; Аврора 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5; Етрополе 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 19, 19а, 2, 22, 4, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий Кметство, Улично осветление, 1, 10, 11, 12, 14, 14а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9; Майор Горталов 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; М-та над Село Преслав 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9; Рибарица 2; Рудозем 10, 14, 1в, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8а, 9; Стопански Двор Ю. А. Гагарин 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а; Плевен; Ангел Войвода 25; Лозарска Среща Кл 1 2449no; Сан Стефано 47, 47, 49, Цех Конфекция; Стража 2 Клон 1

На 13.09.2016 г. /09:30 – 09:35 ч./ – Брестовец -Александър Петров 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; Александър Стамболийски 26; Бенковски 3; Васил Левски 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19а, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 3а, 4, 40, 40а, 42, 44, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Витоша 1, 2, 2а, 3, 4, 5; Ген. Тотлебен 15; Георги Кочев 12, 14, 16, 18, 28, 30, 8; Елин Пелин 4; Иван Вазов 1, 15, 2, 3, 5; Никола Й. Вапцаров 1, 10, 12, 3; Пирин 1, 2, 4, 6, 8; Рила 3, 4; Хаджи Димитър 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 25а, 25в, 4, 6, 8; Христо Ботев 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Христо Смирненски 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Къшин; Аврора 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5; Етрополе 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 19, 19а, 2, 22, 4, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий Кметство, Улично осветление, 1, 10, 11, 12, 14, 14а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9; Майор Горталов 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; м-та над село Преслав 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9; Рибарица 2; Рудозем 10, 14, 1в, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8а, 9; Стопански Двор Ю. А. Гагарин 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а; Плевен; Ангел Войвода 25; Лозарска Среща Кл 1 2449no; Сан Стефано 47, 47, 49, Цех Конфекция; Стража 2 Клон 1

На 14.09.2016 г. /09:15 – 13:00 ч./ – Плевен – Върбишка 12; Георги Кочев Кръстовище м/у Г. Кочев и Хр. Ботев, 29, 31а, 33, 37, 37 Гж, 37 Ма; Панайот Волов 59, 59 В; Христо Ботев Кръстовище Военна Болница, 2, 3, 4

На 14.09.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Славяново, общ. Плевен – Адил Дервишев 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 34, 36, 36а, 38, 6, 7, 8, 9; Генерал Бирюзов 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 3, 30, 3а, 5, 7, 9; Димитър Благоев 24, 26, 28, 28а, 31, 32, 33, 33а, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 49б, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 65, 65а; Кокиче 1, 10, 11, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Лиляна Димитрова 11, 13, 16, 18, 20; Пенчо Славейков 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 7; Станке Димитров-Марек 1, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Хималаи 1, 10, 12, 13, 15, 17, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 14.09.2016 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Плевен – Д-р Г. М. Димитров /Н. Гиг/ 110, 112, 112а, 114, 114а, 115, 116, 121, 121а, 123, 123а, 127, 74б, 82, 82а, 84, 85, 86, 90; Местн. Табакова Чешма 1 332; Местн. Табакова Чешма IV 140, 253; Стара Гара Бл Гаражи; Цигански Лозя 260

На 14.09.2016 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Плевен – Георги Бенковски №8, 10 Плевен

На 15.09.2016 г. /09:30 – 13:00 ч./ – Плевен – Гео Милев 13, 14; Кала Тепе 10, 12, 30, 6, 8; Люляк 50, 52, 61, 61а, 61б, 67, 69, 71, 73; Ник. Д. Петков /В. Заимов/14, 15, 16, 17, 20, 24, 26, 28; Обединение 1, 1а, 3; Оряхово 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 5, 7, 9; Сторгозия Бл 95

На 15.09.2016 г. /09:15 – 13:00 ч./ – Плевен – Преслав 29; Русе /Д-р Бешев/ 10, 21, 31, 33, 35, 35 А, 37, 37 А, 37 А, 37 Мг, 39, 41, 41 Ат, 43, 8

На 16.09.2016 г. /09:30 – 14:30 ч./ – Плевен – Редута 2; Сторгозия Бл до 193

На 16.09.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Славяново, общ. Плевен – Алексей Сегренски 2; Батак 1, 11, 2, 3, 5, 7, 9; Васил Коларов 10, 13, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Димитър Дачев 1, 10, 11, 12, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Добри Войников 1, 2, 4, 5, 6, 7; Лазар Станев 2; Маршал Толбухин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 3, 3 А, 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 3а, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 51а, 7, 72, 9; Патриарх Евтимий, 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 5, 6, 7, 9; Петрини 10, 11, 14, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Първа 5; Рила 1, 2, 4; Родопи 1, 3, 4, 5, 6, 7; Стоил Енчев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Христо Ботев 2, 3, 4, 6, 8; Чепино Ул.ОсвТП 22а; Шейново 11

На 17.09.2016 г. /09:30 – 14:00 ч./ – Плевен – България КАТ Север; Българска Авиация /Индустр. 42; Сторгозия Бл 95

Прочетете също:

Спартак без бразилските попълнения и за мача срещу Добруджа (Добрич)

Тази събота, от 18 часа ОФК Спартак посреща на стадион „Плевен“ в домакински мач Добруджа ...