Акценти

В Левски откриват документална фотоизложба за живота на Апостола

Документална фотоизлоба за живота на Дякона ще бъде открита следващата седмица в град Левски. „Всичко каквото съм сторил, сторих го за Отечеството” – думите на Васил Левски ще бъдат мото на изложбата. Тя ще бъде открита на 26 октомври, понеделник, в 17.30 часа в Градска художествена галерия в Левски.

Събитието е по инициатива на Национален музей”Васил Левски” и Фондация „Васил Левски”гр.Карлово , информират от читалище „Г.Парцалев”.

Прочетете също:

Новоизбраният кмет на село Градище Венцислав Григоров положи клетва пред Общинския съвет в Левски

В началото на редовното си заседание Общинският съвет на Левски прие клетвата на новоизбрания кмет …