Акценти

В Кнежа почистиха паметника на загиналите във войните

В навечерието на 72-рата годишнина на Кнежа като град паметникът на загиналите във войните за национално Освобождение и Обединение бе почистен. С кампанията по изчистването му се заеха вчера от МГЕРБ – Кнежа, със съдействието на ръководителя на общинската структура на ВМРО и техническата обезпеченост от страна на Община Кнежа. От младежката структура на партията са получили и уверение от общинското ръководство, че прожекторите, осветяващи паметника, отново ще заработят.

Прочетете също:

Авария спира временно водата в блокове 17, 73 и 74 в плевенския ж.к. Сторгозия

В Плевен, в жилищен комплекс „Сторгозия“, се извършват аварийно-ремонтни дейности по разпределителната водопроводна мрежа. Поради …