Акценти

Вокалната група „Ботевци пеят” с поздрав по повод празника на Сухопътни войски

Вокална група „Ботевци пеят” към НУ „Христо Ботев” с ръководител Венера Василева, участва с кратка програма по повод Празника на Сухопътните войски във Военен клуб – Плевен.

Участниците поднесоха поздрав към всички с песните „Де е България” и „Пътнико свиден”, а Маргарита Крумова,  ученичка от 4 клас, изпълни песента „Една българска роза”

Прочетете също:

Пловдив спечели XXII ученическо състезание Млад спасител, а отборът на Варна върна намерена сума пари

С много емоции и вълнение завърши XXII Национално ученическо състезание „Млад спасител“, съобщиха от МВР …