Акценти

Борисов: До обяд правителството подава оставка

Бойко Борисов обяви пред Народното събрание, че до обяд правителството на ГЕРБ ще подаде оставка, съобщават всички информационни сайтове.

Той посъветва депутатите на ГЕРБ да направят същото.

Няма да участвам в служебно правителство, заяви Борисов от парламентарната трибуна.

Прочетете също:

Летните ваканционни дни в Центъра за работа с деца в Плевен започнаха с над 100 участници и занимания до 17 юли

Започнаха летните ваканционни дни в Центъра за подкрепа за личностно развитие – Център за работа …