Акценти

Борисов: До обяд правителството подава оставка

Бойко Борисов обяви пред Народното събрание, че до обяд правителството на ГЕРБ ще подаде оставка, съобщават всички информационни сайтове.

Той посъветва депутатите на ГЕРБ да направят същото.

Няма да участвам в служебно правителство, заяви Борисов от парламентарната трибуна.

Прочетете също:

Дарителската кампания за довършване на параклиса в село Тученица продължава, грубият строеж и куполите вече са готови

Дарителската кампания за изграждане на параклис в плевенското село Тученица продължава, като темата беше представена …