Акценти

Без официален ритуал за Деня на Независимостта

Без традиционния официален ритуал по повод обявяването на Независимостта на България ще се отбележи 112-та годишнина от историческото събитие на 22 септември. Причината е удължената извънредна епидемична обстановка в страната.

Кметът на Община Плевен Георг Спартански ще поднесе цветя пред паметната плоча срещу входа на ДКТ „Иван Радоев” на площад „Стефан Стамболов” в 11.00 часа на 22 септември. Представители на институции, политически партии, организации, съюзи, граждани могат да отдадат почит също с поднасянето на венци и цветя през целия ден, като сами създадат нужната организация.

Прочетете също:

Плевенският окръжен съд определи 8000 евро гаранция за шофьора, обвинен за катастрофата край Телиш, при която загина д-р Цветан Костадинов, прокуратурата ще протестира

Окръжният съд в Плевен определи парична гаранция от 8000 евро за шофьора на тежкотоварния автомобил, …