Начало / Последни новини / Без гол на Академик – Партизан

Без гол на Академик – Партизан

Партизан (Червен бряг) завърши 0:0 в Свищов с местния Академик. Двубоят е от 10-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Съперниците имаха доста шансове да вкарат, но пропиляха всичките. Червенобрежкият тим започна мудно и младият състав на домакините пропусна да го накаже на няколко пъти. Милен Петров и Виктор Иванов проиграха най-добрите възможности за „студентите“. Още в началото на срещата пък гостите загубиха халфа си Младен Николаев заради контузия. След почивката ролите се размениха. Селекцията на играещия треньор Любомир Иванов притисна домакините в половината им. Заредиха се опасни ситуации пред свищовската врата. Най-чистите положения пропуснаха Ангел Русев и Калоян Тодоров, а удари на Любомир Иванов като по чудо не доведоха до попадение. В 75-ата минута Константин Цветанов фаулира бранителя на Партизан – Тихомир Дамянов и рефера го отстрани с втори жълт и червен картон.

Стартов състав на Партизан – 21. Николай Христов, 16. Галин Великов /капитан/, 7. Калоян Тодоров, 20. Тихомир Дамянов, 6. Иван Иванов, 13. Митко Милчев, 14. Младен Николаев, 17. Александър Асенов, 15. Ангел Русев, 66. Милен Тонев, 9. Александър Александров.