Акценти

КАТ днес ще работи само до обяд

пътна полиция

В последния работен ден на 2014 година, 30 декември, в отделите “Пътна полиция” в цялата страна ще се извърши инвентаризация на ценните образци и регистрационните табели.

По тази причина ще бъде преустановена работа с граждани във връзка с регистрация и пререгистрация на пътни превозни средства, връчване на наказателни постановления, справки и въвеждане на платени глоби, подаване на документи за издаване и  подмяна  на СУМПС и  контролен талон, както и издаване на удостоверения на водачи на МПС, уведомяват от пресцентъра на МВР.

Препоръчва се гражданите, които възнамеряват да използват административни услуги, предлагани от „Пътна полиция“, да направят това по възможност в предобедните часове днес,  30 декември.

Прочетете също:

Община Плевен започна почистване на входно-изходните пътни артерии на града за пролетно-летния сезон 2025

Община Плевен започна мащабна инициатива за почистване на входно-изходните пътни артерии на града. Операцията се …