Акценти

8 500 кутии цигари без бандерол иззети при операция на ДАНС край Плевен

цигариНа 9 октомври   при проведена акция на  ТД ”Национала сигурност» – Плевен  от лекотоварен автомобил, управляван от В.В.М. от с.Ореховица, движещ се в посока гр.Плевен , са иззети 8500 броя кутии цигари без бандерол, съобщават от пресцентъра на Окръжна прокуратура – Плевен.

В Районна прокуратура – Плевен е образувано бързо производство срещу В.В.М за извършено от него престъпление, като разследването е възложено на разследващ агент при ТД „Национална сигурност» –  Плевен.

 

Прочетете също:

Плевен: Арести и бързи производства за притежание на наркотици и шофиране под въздействието на канабис, пожарникари спасяват котенца

Според информационния бюлетин на Министерството на вътрешните работи (МВР) – Плевен, се съобщава за инцидент, …