Акценти

Депутати от ГЕРБ обикалят Плевенска област за срещи с граждани на фона на напрежение в парламента

Народните представители от ГЕРБ, избрани от област Плевен, Пламен Тачев и Валери Лачовски предприемат активни действия за срещи с граждани, членове и симпатизанти на партията, съобщава Българска Телеграфна агенция (БТА). Днес Валери Лачовски ще се срещне с жителите на общините Кнежа и Плевен, като целта е да разбере по-добре проблемите и нуждите на местното население.

Утрешният ден ще бъде белязан от приемни на Пламен Тачев в Червен бряг, докато Валери Лачовски ще продължи активността си с посещения в Пордим, Долна Митрополия и отново в Червен бряг. Инициативите на Лачовски ще завършат в петъчния ден с приемни в Левски, Гулянци и Долни Дъбник.

Междувременно, лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви вчера, че депутатите от политическата сила няма да участват повече в кворумите на пленарната зала. „Не виждам никакво място на ГЕРБ в такова управление“, подчерта Борисов в изявление пред медиите.

Прочетете също:

Национална конференция за добри практики в приемната грижа ще се проведе в Плевен на 16 октомври 2025 г.

Община Плевен и Националната асоциация за приемна грижа организират национална конференция, която ще се проведе …