Акценти

Със затоплянето на времето нерегистрирани мотопеди плъзнаха по пътищата

През последните дни ежедневният бюлетин на МВР Плевен е пълен с информация за засечени в движение мотопеди и мотоциклети, които не са регистрирани по надлежен ред. Съгласно промените в закона този вид нарушение вече се квалифицира като престъпление, напомнят от полицията.

Само вчера служителите на Пътна полиция са засекли пет мотопеда, които не са  регистрирани по надлежния ред. Двама от нарушителите са установени в село Градище, другите са в Искър, село Рупци и град Левски.

Всички случаи са дадени на прокурор от съответната Районна прокуратура. Работата по тях продължава разследващ полицай, съобщават от МВР Плевен.

Прочетете също:

Младежка среща в Плевен на 20 октомври: Млади хора ще споделят идеи и приоритети с местната власт в рамките на Диалога на ЕС по въпросите за младежта

На 20 октомври в Плевен ще се проведе събитие, на което млади хора от региона …