Акценти

Национален  турнир по шах  организира ПП „Нова Зора” – Плевен

Втори открит турнир по шахмат ще се проведе на 28 август в Плевен. Състезанието се организира от ПП „Нова Зора” – Плевен.

Турнирът ще се проведе в 7 кръга по швейцарска система и е валиден за български рейтинг по ускорен шахмат. Класирането е според набраните точки.  Главен съдия ще е инж. Мс Димитър Илиев  със съдийски екип от Плевен.

В турнира може да се включи  всеки подал заявка за участие.

Турнирът ще бъде открит  в  12 часа на 28 август в ресторант  „Централ”.  Награждаването и закриването  е предвидено в 18 часа.

Прочетете също:

В Математическата гимназия „Гео Милев“ – Плевен откриха STEM център на стойност 180 000 евро по Националния план за възстановяване и устойчивост, обхващащ направленията „Природни науки“ и „Математика и информатика“

В Плевенската математическа гимназия „Гео Милев“ откриха нов STEM център, финансиран с 180 000 евро …