Начало / Последни новини / Юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/ паднаха от Тетевен

Юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/ паднаха от Тетевен

Домакинска загуба – 1:3 претърпя Локомотив в Червен бряг от едноименния тим на град Тетевен. Двубоят е от седмия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст.

Мачът започна изключително оспорвано. Напрежението в първата част бе до последната точка. Гостите надделяха с 29:27. Вторият гейм отново бе крайно драматичен, но този път домакините бяха по-добри и го спечелиха с 25:19. Играта на нерви продължи и в следващата част. Тетевенци успяха да я вземат с 25:21. Този развой като, че ли пречупи психически червенобрежкият тим. Той не успя да заличи изоставането във втория си опит, реализирайки само 18 точки в четвъртия гейм.