Акценти

Спипаха 20-годишен от Левски да краде вода

На 15 декември  в РУ-Левски е започнато бързо производство срещу 25-годишен от Левски. При проверка в имота му е констатирано неправомерно присъединаване към водоснабдителната система на град Левски, собственост на „ВиК“ ЕООД-Плевен. Извършен е оглед на местопроизшествието, при който е установено, че чрез метална тръба са създадени условия за непълно отчитане на потребената вода, информират от пресцентъра на МВР-Плевен.

Уведомен е районен прокурор при РП Левски за престъпление по чл.234 „в“,ал.1 от НК. Продължава работа разследващ полицай.

Прочетете също:

Общинският съвет в Долна Митрополия прие бизнес програмата на Медицински център I за 2026 г. с очаквана печалба 2800 евро

Общинският съвет в Долна Митрополия одобри бизнес програмата за дейността и развитието на „Медицински център …