Начало / Последни новини / Спартак изпусна спечелен мач в Панагюрище

Спартак изпусна спечелен мач в Панагюрище

Плевенският Спартак загуби с 1:2 при гостуването си на Оборище (Панагюрище) в среща 14-ия кръг на Втора професионална футболна лига. Селекцията на Бойко Цветков само може да съжалява, че изпусна мач, който бе на крачка да спечели. Не стана, защото не вкара положенията си. Първото полувреме бе равностойно. Домакините откриха резултата в 19-ата минута. Малко преди почивката завърналия се след продължително лечение Цветелин Радев изравни. Централният защитник бе най-съобразителен при трайно разбъркване в наказателното поле на домакините. През второто полувреме плевенския тим надигра съперника. Стефан Веселинов Христов пропусна близо пред опразнената врата. Григор Долапчиев също имаше добра възможност за гол. И Владимир Каптиев пропиля шанс да даде аванс на тима си. Накрая футболист на Оборище изпълни фаул, плевенския вратар Димитър Пантев изби, но се оказа сам срещу трима противници, единия от които насочи топката в мрежата за крайното 2:1.