Начало / Последни новини / Партизан разгромен във Видин

Партизан разгромен във Видин

Червенобрежкият Партизан загуби с 0:4 във Видин от местния Бдин. Двубоят е от 30-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите имаха шансове поне за почитен гол, но не се възползваха. Домакините поведоха още в 4-ата минута, когато Мартин Колев засече с глава центрираната от съотборник топка. Половин час по-късно Деян Захариев удвои отблизо. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. През втората част имаше голови ситуации и пред двете врати. Тони Цветков оползотвори две за видинчани. Първо се възползва от пас на Захариев. След това Ивайло Иванов го изведе на отлична позиция.