Начало / Последни новини / Партизан и Севлиево завършиха наравно

Партизан и Севлиево завършиха наравно

Партизан и едноименния тим на град Севлиево завършиха 1:1 в Червен бряг. Двубоят бе от 9-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Получи се равностоен мач, като равния резултат най-точно отразява случито се на терена. През първата част вратаря на домакините Николай Христов спаси опасен удар на съперник. Съотборниците му Денис Шаранков и Веселин Шекеров пък пропуснаха пред отсрещната врата. След почивката домакините имаха превес. В 62-ата минута Калоян Тодоров центрира от корнер, Светослав Бърканичков продължи пътя на топката към Слави Паскалев и той я насочи в мрежата. Шаранков можеше да вкара второ попадение. Десетина минути преди края Тодор Чирпанов бе най-добре пласиран при разбъркване в наказателното поле на Партизан и изравни.