Начало / Последни новини / Партизан и Ботев си вкараха по два пъти

Партизан и Ботев си вкараха по два пъти

Без победител – 2:2 завърши контролната футболна среща в Червен бряг между местния Партизан и Ботев /Луковит/. Гостите бяха по-добрия отбор през целия мач. До почивката имаха аванс от две попадения. В 20-ата минута Цветослав Игнатов изведе Милен Тонев зад червенобрежката защита и той откри резултата. След още толкова време двойно подаване между Владислав Симеонов и Веселин Шекеров завърши с гол на последния. Четвърт час след почивката Митко Милчев фаулира Десислав Русев и той реализира отсъдената дузпа – 1:2. Малко след това Стефан Стефанов позволи на Кирил Вълов да му отнеме топката и равенството бе възстановено. Гостите имаха още възможности за гол, но юношата на Славия /София/ – Христо Тодоров пропусна веднъж, а юношата на Литекс /Ловеч/ – Валентин Йорданов не успя два пъти през вратата на домакините.