Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак изпусна Янтра

Младшата на ОФК Спартак изпусна Янтра

Юношите младша възраст на плевенския ОФК Спартак завършиха 1:1 с гостуващия им Янтра /Габрово/. Двубоят бе от 28-ия кръг на футболното първенство на зона Велико Търново. С оглед на събитията на терена домакините трябва да съжаляват, че не взеха трите точки. Те доминираха през цялото време. До почивката надмощието им бе по-голямо, но пропуснаха да вкарат три гола. През втората част отново контролираха играта. В 53-ата минута Ангел Арнаудов даде аванс на плевенчани. След това обаче съдията отсъди дузпа за гостите, но вратаря я спаси. Срещата приключваше, когато габровски футболист изпрати топката в мрежата на Спартак – 1:1.