Акценти

Лекция разисква въпроси за кърменето в РЗИ-Плевен

Днес консултант по кърмене от Ла Лече Лига – Плевен ще изнесе лекция и ще отговори на различни въпроси, свързани с кърменето. Свободните дискусии ще бъдат посветени на различните аспекти на кърменето, захранването, отбиването и съвместния живот с бебето. Събитието ще се проведе на третия етаж  в сградата на РЗИ-Плевен  от 10:00 часа.

Целта на Ла Лече Лига е да даде и обмени полезна информация с всички бъдещи и настоящи майки, които от своя страна ще имат възможността да споделят своя опит, да разкажат за преживяванията си свързани с кърменето и да зададат вълнуващите ги в момента въпроси.

Повече информация може да получите тук .

Прочетете също:

Плевен започва реконструкция на водопроводната мрежа в жк Дружба 3 и 4 и Промишлената зона, въвеждат временна организация на движението

Община Плевен започна работа по нов ВиК проект за обновяване на градската водопроводна мрежа. След …