Акценти

Край на отоплителния сезон в Плевен

„Топлофикация – Плевен“ ЕАД съобщава на своите абонати, че поради повишаването на външните температури и благоприятната метеорологична прогноза от 7 април започва поетапно спиране на отоплението в града.

Желаещите отоплението в сградата им да продължи, е необходимо да подадат заявление в “Топлофикация – Плевен” ЕАД, с приложено решение на Общо събрание на СЕС.

На 8 април при преминаване от зимен към летен режим на топлоснабдяване са възможни смущения при подгряването на топлата вода.

Прочетете също:

Плевен изпраща 2025 г. и посреща 2026 г. с концерт на площад „Възраждане“ с участието на д-р Мартин Николов, Михаела Маринова и Илия Луков, осигурен е безплатен транспорт

Според информацията, предоставена от Българската Телеграфна агенция (БТА), Плевен ще отбележи края на 2025 г. …