Начало / Последни новини / Изморен Партизан отнесе четворка в Етрополе

Изморен Партизан отнесе четворка в Етрополе

Партизан /Червен бряг/ загуби в Етрополе от местния Чавдар с 1:4. С този приятелски футболен двубой селекцията на Григор Петков приключи зимната си подготовка. Очаквано бе във втория мач за последните 48 часа на отбора му да липсва свежест. Именно натрупалата се умора бе в основата на поражението. Домакините контролираха всичко на терена, а съперника им нямаше достатъчно физически сили да се противопостави. Силно началото за Чавдар и попадение четвърт час след първия съдийски сигнал. Постепенно гостите изравниха играта. В края на полувремето обаче топката още веднъж спря в мрежата им. За началото на втората част, Петков заложи на шест нови футболисти. В 61-ата минута етрополския състав вече имаше категорична преднина. Десетина минути по-късно Леон Илиев вкара почетното попадение за Партизан. После съотборниците му Калоян Тодоров и на два пъти Кирил Вълов отправиха опасни удари, но до промяна на резултата не се стигна. Накрая домакините реализираха още веднъж.

Снимка: ОФК Левски 2007 – фейсбук