Начало / Спорт / Драматична загуба на „Спартак” Плевен срещу „Чавдар” Етрополе

Драматична загуба на „Спартак” Плевен срещу „Чавдар” Етрополе

„Спартак” Плевен загуби с 1:2 мача си срещу „Чавдар” Етрополе. Срещата на стадиона в Етрополе започна равностойно, разказа Тони Вашков, пресаташе на плевенския отбор. В 17 мин.страхотен удар на Иво Иванов от 22 м затрудни вратаря на домакините, топката попадна в Янислав Иванов , но вместо мрежата,  удара му срещна страничния стълб. В 43мин. феновете на плевенчани ликуваха. Цветомир Петров проби отдясно, подаде към Ивайло Раденцов и той с неспасяем удар откри резултата. През второто полувреме настъпи пълен обрат,като голяма роля за това изигра и гл. съдия Калин Людмилов от София.В 73мин. съдията подмина явно нарушение на вратаря на домакините в наказателното поле срещу  Васил Шопов. Пет минути по-късно „Чавдар” стигна до равенството след гол на Иван Иванов.Драмата се разигра в даденото от съдията 3 минутно продължение.Публиката вече напускаше стадиона , но главният съдия така и не свири край на мача, въпреки че и  трите минути  бяха изтекли, последва отчайващо центриране и Етов с глава донесе победата за домакините.