Акценти

Днес в Пордим общинари ще обсъждат предложение за химн на града

Днес  местният парламент на град Пордим ще заседава по предварителен дневен ред от 15 точки. Общинарите ще обсъждат предложение на кмета на Пордим Детелин Василев за допълване на символите, печата и отличията, както и  утвърждаване на химн на Пордим.

Дневният ред е от 15 точки. Сред тях има предложения за приемане на пазарни оценки на общински имоти. В друга от точките кметът Детелин Василев внася предложение за актуализиране на програмата за управление на общинската собственост, за кандидатстване по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ и др.

Заседанието ще се проведе от 13.00 часа в залата на общински съвет град Пордим.

Прочетете също:

Териториалното поделение на Дружеството за касови услуги в Плевен ще работи извънредно в събота заради прехода към еврото

Българската народна банка ще организира специално работно време за своите каси и за териториалните поделения …