Начало / Спорт / Диан Първанов от Левски стана първи на републикански турнир по киокушин

Диан Първанов от Левски стана първи на републикански турнир по киокушин

карате - Левски

Диан Първанов от СКК „Киокушин” – град Левски, стана първи на републикански турнир „Верея”, информират от клуба. Състезателят се налага, след като елиминира  на полуфинала и финала двама национални състезатели с тежки нокаути. Първанов спечели и възторжените аплодисменти на пълната зала.

20140405_163245

Мариела Любенова от същия клуб се класира на 3-то място след тежка и оспорвана среща на полуфинала, а Паскал Паскалев направи първия си дебют при мъжете, но този път нямаше шанса за победа и зае 4-то място.

Републиканският турнир „Верея“ за юноши и девойки, мъже и жени се проведе в Стара  Загора. На 27 април 10 каратисти от СКК „Киокушин” – гр. Левски ще участват в турнира за купа „Ояма“ в град Нови Пазар.