Начало / Последни новини / Децата на Спартак със загуба в Габрово
Spartak-futbol-deca

Децата на Спартак със загуба в Габрово

Спартак /Плевен/ загуби с 1:4 в Габрово от местния Янтра в отложена среща от първия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. В пореден мач селекцията на Момчил Челестинов се изправи срещу противник, чийто състезатели надвишаваха възрастовата граница. Въпреки това гостите бяха равностойни през първото полувреме. Домакините първи стигнаха до гол. После Християн Петков възстанови равенството и при този резултата съперниците се оттеглиха на почивка. След нея обаче габровлии превъзхождаха най-вече физически и успяха да наложиха волята си. Още три пъти топката спря в мрежата на плевенския вратар.