Акценти

В Червен бряг с апел за повече ред при паркирането заради снеговалежа

Във връзка със започването на очаквания обилен снеговалеж от Община Червен бряг приканиха собствениците на лични автомобили да ги паркират в гаражи, а при липса на такива на тротоарите или само в едната част на платното. Призивът е,  за да бъде улеснено снегопочистването.

От общинското ръководство напомнят за задължението на гражданите да почистват пред домовете си, пред блоковите пространства и пред всички търговски обекти.
Снегопочистващите фирми са в готовност да започнат интензивна работа.

При необходимост сигнали могат да се подават на тел. 0659/9– 26-30.

Прочетете също:

Досъдебни производства за нарушено водоснабдяване и наркотични вещества в Плевен, спасителна операция на паднала в кладенец жена в Долни Дъбник и пожари в Левски и Плевен

На 8 октомври в село Одърне е установено неправомерно присъединяване към водоснабдителната система на частен …