Акценти

Авария оставя без вода блокове 58–69 и ключови обекти в ж.к. Сторгозия в Плевен от 9 до 16 ч.

„ВиК“-Плевен съобщи, че на 29 януари 2026 г. (четвъртък) и 30 януари 2026 г. (петък) ще се извършват строително-ремонтни дейности за отстраняване на авария по водопроводната мрежа в гр. Плевен, ж.к. „Сторгозия“. Ремонтът ще бъде в района на тролейбусната спирка пред блок № 61 и кръстовището с прилежаща второстепенна улица в комплекса.

Поради дейностите, в часовия интервал от 09:00 до 16:00 ч. се очакват смущения във водоснабдяването на блокове № 58 до № 69, блок № 35, ШПК 1, 2 и 3, ЦДГ „Първи юни“, ЦСОП „П. Р. Славейков“, както и на търговски и други нежилищни обекти в засегнатия район.

От дружеството призовават шофьорите и пешеходците да преминават с повишено внимание в зоната на ремонта, тъй като движението по уличното платно и кръстовището в посока от блок № 35 към блок № 61 временно ще бъде затруднено заради работа с тежка строителна техника.

Прочетете също:

12-годишно момче върна изгубен портфейл с пари и документи на 17-годишна в Плевен

На 27 януари, около 13:30 ч., 12-годишно момче намерило паднал портфейл в района на училище …

Вашият коментар