Акценти

Спипаха шофьор на товарен автомобил в Долни Дъбник с 2.49 промила

На 9 април в 18.47 часа в Долни Дъбник, в хода на спецакция, е проверен с техническо средство „Алкотест Дрегер“ водачът на товарен „Пежо Боксер“ – 48-годишен от града и е установено, че управлява с 2.49 промила алкохолна концентрация. Издаден е талон за медицинско изследване и е съставен акт за нарушение по ЗДвП, съобщават от пресцентъра на ОДМВР – Плевен. Уведомен е прокурор от РП – Плевен. Образувано е бързо производство за престъпление по чл. 343 „б“, ал.1 от НК. Работа продължава.

Прочетете също:

Езиковата гимназия Димитър Димов в Плевен откри STEM център за 363 599,98 лв. по НПВУ в деня на патронния си празник

В Профилираната гимназия с преподаване на чужди езици „Димитър Димов“ в Плевен беше открит STEM …