Акценти
Начало / Последни новини / Северозападна Трета АФЛ – Стартът е утре (състави и програма – есен 2018)

Северозападна Трета АФЛ – Стартът е утре (състави и програма – есен 2018)

Утре, 12 август с двубоите от първия кръг стартира първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига – сезон 2018/2019. В него сили ще мерят 16 състава от региона. Между тях са четири клуба от Плевен и областта – Спартак (град Плевен), Левски 2007 (град Левски), Вихър (град Славяново) и Партизан (град Червен бряг). От миналия сезон продължават съставите на Академик (Свищов), Бдин 1923 (Видин), Ботев (Луковит), Павликени (Павликени), Първа атомна (Козлодуй), Севлиево (Севлиево), Трявна (Трявна), Янтра (Габрово) и Янтра (Полски Тръмбеш). Новите членове са Ком (Берковица), Локомотив (Дряново) и Локомотив (Мездра). Освен Плевенска област, четири отбора ще представят и Габровска – Локомотив (Дряново), Севлиево (Севлиево), Трявна (Трявна) и Янтра (Габрово). Три тима са от Великотърновска – Академик (Свищов), Павликени (Павликени) и Янтра (Полски Тръмбеш). Локомотив (Мездра) и Първа атомна (Козлодуй) са от област Враца. С по един състав са област Монтана – Ком (Берковица), Видин – Бдин и Ловеч – Ботев (Луковит).

Първенството обещава да е изключително интересно. Емоциите предстоят …

Състави на отборите от Плевенска област:

ВИХЪР (Славяново)

Състав – есен 2018

Вратари – Светлин Линев (капитан, играещ президент), Калоян Димитров;

Защитници – Ивайло Здравков Иванов, Теодор Михайлов, Борислав Иванов, Светослав Кръстев, Николай Иванов, Иван Филипов, Стефан Стоянов;

Полузащитници – Светлин Златарев, Йоан Петков, Дилян Димитров, Константин Генков, Георги Георгиев, Любомир Борисов, Славей Байрактаров;

Нападатели – Иван Иванов, Евгени Систов, Младен Младенов, Анатоли Петров, Александър Скорчев.

Старши треньор – Николай Боянов

ПАРТИЗАН (Червен бряг)

Състав – есен 2018

Вратари – Николай Христов, Веселин Ганчев;

Защитници – Галин Великов (капитан), Калоян Тодоров, Георги Петков, Васил Михайлов, Тихомир Дамянов, Върбан Христов, Слави Паскалев;

Полузащитници – Любомир Иванов (играещ треньор), Людмил Атанасов, Христо Димов, Пламен Николов, Ивайло Минков, Фердо Стефчов;

Нападатели – Петър Гунчев, Десислав Русев, Николай Лазаров, Петьо Патовски, Александър Пенев.

Старши треньор – Григор Петков

СПАРТАК (Плевен)

Състав – есен 2018

Вратари – Иван Георгиев, Теодор Тодоров, Веселин Дишков;

Защитници – Петър Ванков (играещ пом.треньор), Станислав Иванов, Иво Върбанов, Тони Паликрушев, Теодор Иванов, Валентино Макавеев, Георги Грозчев;

Полузащитници – Цветан Петров (капитан), Ивайло Раденцов, Тихомир Тодоров, Венцислав Миленов, Траян Димитров, Димитър Димитров, Пламен Илиев, Жулиен Бенков, Марио Тихомиров, Ангел Арнаудов, Александър Събчев;

Нападатели – Любомир Тодоров, Ивайло Иванов, Александър Александров, Радослав Батов.

Треньор – Красимир Бислимов

ПРОГРАМА – ЕСЕН 2018

I кръг – 12 август 2018, неделя, 18:00 часа:

Бдин 1923 (Видин) – Първа атомна (Козлодуй)

Вихър (Славяново) – ОФК Локомотив (Мездра)

Ком (Берковица) – Янтра Габрово (Габрово)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Академик (Свищов)

Спартак (Плевен) – Трявна (Трявна)

Локомотив 1927 (Дряново) – Левски 2007 (Левски)

Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево)

Ботев (Луковит) – Павликени (Павликени)

II кръг – 19 август 2018, неделя, 18:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени)

Севлиево (Севлиево) – Ботев (Луковит)

Левски (Левски) – Партизан (Червен бряг)

Трявна (Трявна) – Локомотив (Дряново)

Академик (Свищов) – Спартак (Плевен)

Янтра (Габрово) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Локомотив (Мездра) – Ком (Берковица)

Бдин (Видин) – Вихър (Славяново)

III кръг – 26 август 2018, неделя, 18:00 часа:

Вихър (Славяново) – Първа атомна (Козлодуй)

Ком (Берковица) – Бдин (Видин)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Локомотив (Мездра)

Спартак (Плевен) – Янтра (Габрово)

Локомотив (Дряново) – Академик (Свищов)

Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна)

Ботев (Луковит) – Левски (Левски)

Павликени (Павликени) – Севлиево (Севлиево)

IV кръг – 2 септември 2018, неделя, 17:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Севлиево (Севлиево)

Левски (Левски) – Павликени (Павликени)

Трявна (Трявна) – Ботев (Луковит)

Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)

Янтра (Габрово) – Локомотив (Дряново)

Локомотив (Мездра) – Спартак (Плевен)

Бдин (Видин) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Вихър (Славяново) – Ком (Берковица)

V кръг – 9 септември 2018, неделя, 17:00 часа:

Ком (Берковица) – Първа атомна (Козлодуй)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Вихър (Славяново)

Спартак (Плевен) – Бдин (Видин)

Локомотив (Дряново) – Локомотив (Мездра)

Партизан (Червен бряг) – Янтра (Габрово)

Ботев (Луковит) – Академик (Свищов)

Павликени (Павликени) – Трявна (Трявна)

Севлиево (Севлиево) – Левски (Левски)

VI кръг – 16 септември 2018, неделя, 17:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Левски (Левски)

Трявна (Трявна) – Севлиево (Севлиево)

Академик (Свищов) – Павликени (Павликени)

Янтра (Габрово) – Ботев (Луковит)

Локомотив (Мездра) – Партизан (Червен бряг)

Бдин (Видин) – Локомотив (Дряново)

Вихър (Славяново) – Спартак (Плевен)

Ком (Берковица) – Янтра (Полски Тръмбеш)

VII кръг – 23 септември 2018, неделя, 17:00 часа:

Янтра (Полски Тръмбеш) – Първа атомна (Козлодуй)

Спартак (Плевен) – Ком (Берковица)

Локомотив (Дряново) – Вихър (Славяново)

Партизан (Червен бряг) – Бдин (Видин)

Ботев (Луковит) – Локомотив (Мездра)

Павликени (Павликени) – Янтра (Габрово)

Севлиево (Севлиево) – Академик (Свищов)

Левски (Левски) – Трявна (Трявна)

VIII кръг – 30 септември 2018, неделя, 17:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Трявна (Трявна)

Академик (Свищов) – Левски (Левски)

Янтра (Габрово) – Севлиево (Севлиево)

Локомотив (Мездра) – Павликени (Павликени)

Бдин (Видин) – Ботев (Луковит)

Вихър (Славяново) – Партизан (Червен бряг)

Ком (Берковица) – Локомотив (Дряново)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Спартак (Плевен)

IX кръг – 7 октомври 2018, неделя, 16:00 часа:

Спартак (Плевен) – Първа атомна (Козлодуй)

Локомотив (Дряново) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Партизан (Червен бряг) – Ком (Берковица)

Ботев (Луковит) – Вихър (Славяново)

Павликени (Павликени) – Бдин (Видин)

Севлиево (Севлиево) – Локомотив (Мездра)

Левски (Левски) – Янтра (Габрово)

Трявна (Трявна) – Академик (Свищов)

X кръг – 11 октомври 2018, четвъртък, 16:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Академик (Свищов)

Янтра (Габрово) – Трявна (Трявна)

Локомотив (Мездра) – Левски (Левски)

Бдин (Видин) – Севлиево (Севлиево)

Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени)

Ком (Берковица) – Ботев (Луковит)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Партизан (Червен бряг)

Спартак (Плевен) – Локомотив (Дряново)

XI кръг – 14 октомври 2018, неделя, 16:00 часа:

Локомотив (Дряново) – Първа атомна (Козлодуй)

Партизан (Червен бряг) – Спартак (Плевен)

Ботев (Луковит) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Павликени (Павликени) – Ком (Берковица)

Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново)

Левски (Левски) – Бдин (Видин)

Трявна (Трявна) – Локомотив (Мездра)

Академик (Свищов) – Янтра (Габрово)

XII кръг – 21 октомври 2018, неделя, 16:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Янтра (Габрово)

Локомотив (Мездра) – Академик (Свищов)

Бдин (Видин) – Трявна (Трявна)

Вихър (Славяново) – Левски (Левски)

Ком (Берковица) – Севлиево (Севлиево)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Павликени (Павликени)

Спартак (Плевен) – Ботев (Луковит)

Локомотив (Дряново) – Партизан (Червен бряг)

XIII кръг – 28 октомври 2018, неделя, 14:30 часа:

Партизан (Червен бряг) – Първа атомна (Козлодуй)

Ботев (Луковит) – Локомотив (Дряново)

Павликени (Павликени) – Спартак (Плевен)

Севлиево (Севлиево) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Левски (Левски) – Ком (Берковица)

Трявна (Трявна) – Вихър (Славяново)

Академик (Свищов) – Бдин (Видин)

Янтра (Габрово) – Локомотив (Мездра)

XIV кръг – 4 ноември 2018, неделя, 14:30 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Локомотив (Мездра)

Бдин (Видин) – Янтра (Габрово)

Вихър (Славяново) – Академик (Свищов)

Ком (Берковица) – Трявна (Трявна)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Левски (Левски)

Спартак (Плевен) – Севлиево (Севлиево)

Локомотив (Дряново) – Павликени (Павликени)

Партизан (Червен бряг) – Ботев (Луковит)

XV кръг – 11 ноември 2018, неделя, 14:30 часа:

Ботев (Луковит) – Първа атомна (Козлодуй)

Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг)

Севлиево (Севлиево) – Локомотив (Дряново)

Левски (Левски) – Спартак (Плевен)

Трявна (Трявна) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Академик (Свищов) – Ком (Берковица)

Янтра (Габрово) – Вихър (Славяново)

Локомотив (Мездра) – Бдин (Видин)

Прочетете също:

Девет са регистрираните  столетни дървета в Плевен

Седем летни дъба, един полски бряст и една бяла черница са регистрираните столетни дървета на ...