Начало / Последни новини / Северозападна Трета АФЛ – Стартът е в неделя (състави и програма за есен 2019)

Северозападна Трета АФЛ – Стартът е в неделя (състави и програма за есен 2019)

В неделя, 11 август с двубоите от първия кръг стартира първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига – сезон 2019/2020. В него сили ще мерят 14 състава от региона. Между тях са три клуба от Плевенска област – Вихър (град Славяново), Партизан (град Червен бряг) и Ювентус (село Малчика). От миналия сезон продължават съставите на Академик (Свищов), Бдин 1923 (Видин), Ком (Берковица), Локомотив 1927 (Дряново), Локомотив (Мездра), Павликени (Павликени), Първа атомна (Козлодуй), Севлиево (Севлиево), Трявна (Трявна) и ОФК Янтра 2019 (Габрово). Освен Ювентус, другият нов член е Дреновец от едноименното видинско село. Четири отбора ще представят Габровска област – Локомотив 1927 (Дряново), Севлиево (Севлиево), Трявна (Трявна) и ОФК Янтра 2019 (Габрово). С по два тима са Великотърновска област – Академик (Свищов) и Павликени (Павликени), Врачанска – Локомотив (Мездра) и Първа атомна (Козлодуй) и Видинска – Бдин 1923 и Дреновец. Ком (Берковица) ще представлява област Монтана.

Първенството обещава да е изключително интересно. Емоциите предстоят … Състави на отборите от Плевенска област:

ВИХЪР (Славяново)

Състав – есен 2019

Вратари – Светлин Линев (играещ президент), Теодор Тодоров;

Защитници – Ивайло Здравков Иванов, Тони Паликрушев, Борислав Иванов, Светослав Кръстев, Николай Иванов, Любомир Борисов;

Полузащитници – Цветан Петров, Светлин Златарев, Йоан Петков, Дилян Димитров, Константин Генков, Преслав Петров, Александър Скорчев;

Нападатели – Иван Иванов, Десислав Русев, Младен Младенов, Анатоли Петров.

Старши треньор – Николай Боянов

ПАРТИЗАН (Червен бряг)

Състав – есен 2019

Вратари – Николай Христов, Веселин Ганчев;

Защитници – Галин Великов (капитан), Калоян Тодоров, Иван Иванов, Васил Михайлов, Тихомир Дамянов, Ивелин Аладжов;

Полузащитници – Любомир Иванов (играещ треньор), Иво Иванов, Христо Димов, Пламен Николов, Ивайло Минков, Милен Тонев, Александър Асенов, Митко Милчев;

Нападатели – Ангел Русев, Альоша Илиев, Петьо Славчев, Александър Александров, Александър Пенев.

Старши треньор – Илия Войнов

ЮВЕНТУС (Малчика)

Състав – есен 2019

Вратари – Васил Тодоров, Павел Драганов;

Защитници – Любомир Любенов, Любомир Йозов, Йонко Коев, Мирослав Ангелов, Венелин Лазаров;

Полузащитници – Николай Генов, Мирослав Михайлов, Мариян Маринов, Тоньо Петров, Владимир Владимиров, Марио Иванов, Павел Пенков, Станислав Вълев, Любомир Петров;

Нападатели – Кристиян Коев, Камен Станчев, Благовест Ботев, Росен Петков.

Треньор

ПРОГРАМА – ЕСЕН 2019

I кръг – 11 август 2019 г., неделя, 18:00 часа:

Академик (Свищов) – Ком (Берковица)

Севлиево (Севлиево) – Трявна (Трявна)

Павликени (Павликени) – Бдин 1923 (Видин)

ОФК Локомотив (Мездра) – Първа атомна (Козлодуй)

Локомотив 1927 (Дряново) – Партизан (Червен бряг)

Дреновец (Дреновец) – Вихър (Славяново)

Янтра 2019 (Габрово) – Ювентус (Малчика)

II кръг – 18 август 2019 г., неделя, 18:00 часа:

Ком (Берковица) – Ювентус (Малчика)

Вихър (Славяново) – Янтра 2019 (Габрово)

Партизан (Червен бряг) – Дреновец (Дреновец)

Първа атомна (Козлодуй) – Локомотив (Дряново)

Бдин (Видин) – Локомотив (Мездра)

Трявна (Трявна) – Павликени (Павликени)

Академик (Свищов) – Севлиево (Севлиево)

III кръг – 25 август 2019 г., неделя, 18:00 часа:

Севлиево (Севлиево) – Ком (Берковица)

Павликени (Павликени) – Академик (Свищов)

Локомотив (Мездра) – Трявна (Трявна)

Локомотив (Дряново) – Бдин (Видин)

Дреновец (Дреновец) – Първа атомна (Козлодуй)

Янтра 2019 (Габрово) – Партизан (Червен бряг)

Ювентус (Малчика) – Вихър (Славяново)

IV кръг – 1 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

Ком (Берковица) – Вихър (Славяново)

Партизан (Червен бряг) – Ювентус (Малчика)

Първа атомна (Козлодуй) – Янтра 2019 (Габрово)

Бдин (Видин) – Дреновец (Дреновец)

Трявна (Трявна) – Локомотив (Дряново)

Академик (Свищов) – Локомотив (Мездра)

Севлиево (Севлиево) – Павликени (Павликени)

V кръг – 8 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

Павликени (Павликени) – Ком (Берковица)

Локомотив (Мездра) – Севлиево (Севлиево)

Локомотив (Дряново) – Академик (Свищов)

Дреновец (Дреновец) – Трявна (Трявна)

Янтра 2019 (Габрово) – Бдин (Видин)

Ювентус (Малчика) – Първа атомна (Козлодуй)

Вихър (Славяново) – Партизан (Червен бряг)

VI кръг – 15 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

Ком (Берковица) – Партизан (Червен бряг)

Първа атомна (Козлодуй) – Вихър (Славяново)

Бдин (Видин) – Ювентус (Малчика)

Трявна (Трявна) – Янтра 2019 (Габрово)

Академик (Свищов) – Дреновец (Дреновец)

Севлиево (Севлиево) – Локомотив (Дряново)

Павликени (Павликени) – Локомотив (Мездра)

VII кръг – 22 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

Локомотив (Мездра) – Ком (Берковица)

Локомотив (Дряново) – Павликени (Павликени)

Дреновец (Дреновец) – Севлиево (Севлиево)

Янтра 2019 (Габрово) – Академик (Свищов)

Ювентус (Малчика) – Трявна (Трявна)

Вихър (Славяново) – Бдин (Видин)

Партизан (Червен бряг) – Първа атомна (Козлодуй)

VIII кръг – 29 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

Ком (Берковица) – Първа атомна (Козлодуй)

Бдин (Видин) – Партизан (Червен бряг)

Трявна (Трявна) – Вихър (Славяново)

Академик (Свищов) – Ювентус (Малчика)

Севлиево (Севлиево) – Янтра 2019 (Габрово)

Павликени (Павликени) – Дреновец (Дреновец)

Локомотив (Мездра) – Локомотив (Дряново)

IX кръг – 6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 часа:

Локомотив (Дряново) – Ком (Берковица)

Дреновец (Дреновец) – Локомотив (Мездра)

Янтра 2019 (Габрово) – Павликени (Павликени)

Ювентус (Малчика) – Севлиево (Севлиево)

Вихър (Славяново) – Академик (Свищов)

Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна)

Първа атомна (Козлодуй) – Бдин (Видин)

X кръг – 13 октомври 2019 г., неделя, 16:00 часа:

Ком (Берковица) – Бдин (Видин)

Трявна (Трявна) – Първа атомна (Козлодуй)

Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)

Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново)

Павликени (Павликени) – Ювентус (Малчика)

Локомотив (Мездра) – Янтра 2019 (Габрово)

Локомотив (Дряново) – Дреновец (Дреновец)

XI кръг – 20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 часа:

Дреновец (Дреновец) – Ком (Берковица)

Янтра 2019 (Габрово) – Локомотив (Дряново)

Ювентус (Малчика) – Локомотив (Мездра)

Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени)

Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево)

Първа атомна (Козлодуй) – Академик (Свищов)

Бдин (Видин) – Трявна (Трявна)

XII кръг – 25 октомври 2019 г., петък, 16:00 часа:

Ком (Берковица) – Трявна (Трявна)

Академик (Свищов) – Бдин (Видин)

Севлиево (Севлиево) – Първа атомна (Козлодуй)

Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг)

Локомотив (Мездра) – Вихър (Славяново)

Локомотив (Дряново) – Ювентус (Малчика)

Дреновец (Дреновец) – Янтра 2019 (Габрово)

XIII кръг – 3 ноември 2018 г., неделя, 14:30 часа:

Янтра 2019 (Габрово) – Ком (Берковица)

Ювентус (Малчика) – Дреновец (Дреновец)

Вихър (Славяново) – Локомотив (Дряново)

Партизан (Червен бряг) – Локомотив (Мездра)

Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени)

Бдин (Видин) – Севлиево (Севлиево)

Трявна (Трявна) – Академик (Свищов)

Прочетете също:

Безплатно измерване на кръвна захар организират в Кнежа

По повод Световния ден за борба с диабета Лайънс клуб Плевен съвместно с Община Кнежа ...