Начало / Последни новини / Северозападна Трета АФЛ – Стартът е в неделя (състави и програма за пролет 2019)

Северозападна Трета АФЛ – Стартът е в неделя (състави и програма за пролет 2019)

В неделя (24 февруари) с двубоите от 16-ия кръг стартира пролетният дял от първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига – сезон 2018/2019. 16-те състава, които започнаха шампионата през август миналата година продължават битката. Между тях са 4 клуба от Плевенска област – Спартак (Плевен), Вихър (град Славяново), Левски 2007 (град Левски) и Партизан (град Червен бряг). Четири отбора представят Габровска област – Янтра Габрово (Габрово), Локомотив (Дряново), Севлиево (Севлиево) и Трявна (Трявна). Три тима са от Великотърновска – Академик (Свищов), Павликени (Павликени) и Янтра (Полски Тръмбеш). Локомотив (Мездра) и Първа атомна (Козлодуй) са от област Враца. С по един състав са област Монтана – Ком (Берковица), Видин – Бдин и Ловеч – Ботев (Луковит).

Първенството обещава да е изключително интересно. Напрегнати и тежки ще са битките за първите места и за спасение от изпадане. Емоциите предстоят …

Състави на отборите от Плевенска област:

ВИХЪР (Славяново)

Състав – пролет 2019

Вратари – Светлин Линев /капитан, играещ президент/, Калоян Попин;

Защитници – Ивайло Здравков Иванов, Теодор Михайлов, Борислав Иванов, Любомир Борисов, Светослав Кръстев, Николай Иванов, Иван Филипов;

Полузащитници – Светлин Златарев, Йоан Петков, Дилян Димитров, Константин Генков, Славей Байрактаров, Венелин Йорданов;

Нападатели – Иван Иванов, Евгени Систов, Младен Младенов, Анатоли Петров, Александър Скорчев.

Старши треньор – Николай Боянов

ЛЕВСКИ (Левски)

Състав – пролет 2019

Вратари – Д. Височков, Кр. Иванов;

Защитници – В. Митев, Г. Ганчев, Сл. Семчев, М. Ангелов, Кр. Марчелов, Л. Манолчов /Сърбия/, Б. Хулсебос /Холандия/;

Полузащитници – Т. Петров, Вл. Владимиров, Ат. Атанасов, М. Борисов, В. Иванов, Д. Николов, Д. Стоилов, Вал. Ванов, К. Караджинов;

Нападатели – Б. Трендафилов, Ив.Ангушев, Сп.Спасов, П. Димитров.

Старши треньор – Дочко Дочев

ПАРТИЗАН (Червен бряг)

Състав – пролет 2019

Вратари – Николай Христов, Веселин Ганчев;

Защитници – Галин Великов /капитан/, Калоян Тодоров, Васил Михайлов, Тихомир Дамянов, Иван Иванов, Даниел Гергов;

Полузащитници – Любомир Иванов /играещ старши треньор/, Иво Иванов,  Христо Димов, Пламен Николов, Ивайло Минков, Светослав Валериев;

Нападатели – Ангел Русев, Леон Илиев, Десислав Русев, Альоша Илиев, Ивайло Дангуров, Петьо Славчев, Александър Пенев.

Старши треньор – Григор Петков

СПАРТАК (Плевен)

Състав – пролет 2019

Вратари – Иван Георгиев, Теодор Тодоров, Веселин Дишков;

Защитници – Петър Ванков (играещ пом.треньор), Станислав Иванов, Иво Върбанов, Тони Паликрушев, Валентино Макавеев, Лъчезар Ковачев, Георги Грозчев;

Полузащитници – Цветан Петров (капитан), Венцислав Миленов, Траян Димитров, Димитър Димитров, Жулиен Бенков, Тихомир Тодоров, Ивайло Раденцов, Христо Тодоров, Благовест Ленков, Ангел Арнаудов, Александър Събчев;

Нападатели – Ивайло Иванов, Любомир Тодоров, Александър Александров, Преслав Антонов, Георги Горанов.

Старши треньор – Красимир Бислимов

ПРОГРАМА – ПРОЛЕТ 2019

XVI кръг – 24 февруари 2019, неделя, 14:30 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Бдин 1923 (Видин)

ОФК Локомотив (Мездра) – Вихър (Славяново)

Янтра Габрово (Габрово) – Ком (Берковица)

Академик (Свищов) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Трявна (Трявна) – Спартак (Плевен)

Левски 2007 (Левски) – Локомотив 1927 (Дряново)

Севлиево (Севлиево) – Партизан (Червен бряг)

Павликени (Павликени) – Ботев (Луковит)

XVII кръг – 3 март 2019, неделя, 14:30 часа:

Павликени (Павликени) – Първа атомна (Козлодуй)

Ботев (Луковит) – Севлиево (Севлиево)

Партизан (Червен бряг) – Левски (Левски)

Локомотив (Дряново) – Трявна (Трявна)

Спартак (Плевен) – Академик (Свищов)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Янтра (Габрово)

Ком (Берковица) – Локомотив (Мездра)

Вихър (Славяново) – Бдин (Видин)

XVIII кръг – 10 март 2019, неделя, 14:30 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Вихър (Славяново)

Бдин (Видин) – Ком (Берковица)

Локомотив (Мездра) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Янтра (Габрово) – Спартак (Плевен)

Академик (Свищов) – Локомотив (Дряново)

Трявна (Трявна) – Партизан (Червен бряг)

Левски (Левски) – Ботев (Луковит)

Севлиево (Севлиево) – Павликени (Павликени)

XIX кръг – 17 март 2019, неделя, 14:30 часа:

Севлиево (Севлиево) – Първа атомна (Козлодуй)

Павликени (Павликени) – Левски (Левски)

Ботев (Луковит) – Трявна (Трявна)

Партизан (Червен бряг) – Академик (Свищов)

Локомотив (Дряново) – Янтра (Габрово)

Спартак (Плевен) – Локомотив (Мездра)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Бдин (Видин)

Ком (Берковица) – Вихър (Славяново)

XX кръг – 24 март 2019, неделя, 14:30 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Ком (Берковица)

Вихър (Славяново) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Бдин (Видин) – Спартак (Плевен)

Локомотив (Мездра) – Локомотив (Дряново)

Янтра (Габрово) – Партизан (Червен бряг)

Академик (Свищов) – Ботев (Луковит)

Трявна (Трявна) – Павликени (Павликени)

Левски (Левски) – Севлиево (Севлиево)

XXI кръг – 31 март 2019, неделя, 16:00 часа:

Левски (Левски) – Първа атомна (Козлодуй)

Севлиево (Севлиево) – Трявна (Трявна)

Павликени (Павликени) – Академик (Свищов)

Ботев (Луковит) – Янтра (Габрово)

Партизан (Червен бряг) – Локомотив (Мездра)

Локомотив (Дряново) – Бдин (Видин)

Спартак (Плевен) – Вихър (Славяново)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Ком (Берковица)

XXII кръг – 7 април 2019, неделя, 17:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Ком (Берковица) – Спартак (Плевен)

Вихър (Славяново) – Локомотив (Дряново)

Бдин (Видин) – Партизан (Червен бряг)

Локомотив (Мездра) – Ботев (Луковит)

Янтра (Габрово) – Павликени (Павликени)

Академик (Свищов) – Севлиево (Севлиево)

Трявна (Трявна) – Левски (Левски)

XXIII кръг – 14 април 2019, неделя, 17:00 часа:

Трявна (Трявна) – Първа атомна (Козлодуй)

Левски (Левски) – Академик (Свищов)

Севлиево (Севлиево) – Янтра (Габрово)

Павликени (Павликени) – Локомотив (Мездра)

Ботев (Луковит) – Бдин (Видин)

Партизан (Червен бряг) – Вихър (Славяново)

Локомотив (Дряново) – Ком (Берковица)

Спартак (Плевен) – Янтра (Полски Тръмбеш)

XXIV кръг – 21 април 2019, неделя, 17:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Спартак (Плевен)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Локомотив (Дряново)

Ком (Берковица) – Партизан (Червен бряг)

Вихър (Славяново) – Ботев (Луковит)

Бдин (Видин) – Павликени (Павликени)

Локомотив (Мездра) – Севлиево (Севлиево)

Янтра (Габрово) – Левски (Левски)

Академик (Свищов) – Трявна (Трявна)

XXV кръг – 26 април 2019, петък, 17:00 часа:

Академик (Свищов) – Първа атомна (Козлодуй)

Трявна (Трявна) – Янтра (Габрово)

Левски (Левски) – Локомотив (Мездра)

Севлиево (Севлиево) – Бдин (Видин)

Павликени (Павликени) – Вихър (Славяново)

Ботев (Луковит) – Ком (Берковица)

Партизан (Червен бряг) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Локомотив (Дряново) – Спартак (Плевен)

XXVI кръг – 5 май 2019, неделя, 18:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Локомотив (Дряново)

Спартак (Плевен) – Партизан (Червен бряг)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Ботев (Луковит)

Ком (Берковица) – Павликени (Павликени)

Вихър (Славяново) – Севлиево (Севлиево)

Бдин (Видин) – Левски (Левски)

Локомотив (Мездра) – Трявна (Трявна)

Янтра (Габрово) – Академик (Свищов)

XXVII кръг – 12 май 2019, неделя, 18:00 часа:

Янтра (Габрово) – Първа атомна (Козлодуй)

Академик (Свищов) – Локомотив (Мездра)

Трявна (Трявна) – Бдин (Видин)

Левски (Левски) – Вихър (Славяново)

Севлиево (Севлиево) – Ком (Берковица)

Павликени (Павликени) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Ботев (Луковит) – Спартак (Плевен)

Партизан (Червен бряг) – Локомотив (Дряново)

XXVIII кръг – 19 май 2019, неделя, 18:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Партизан (Червен бряг)

Локомотив (Дряново) – Ботев (Луковит)

Спартак (Плевен) – Павликени (Павликени)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Севлиево (Севлиево)

Ком (Берковица) – Левски (Левски)

Вихър (Славяново) – Трявна (Трявна)

Бдин (Видин) – Академик (Свищов)

Локомотив (Мездра) – Янтра (Габрово)

XXIX кръг – 25 май 2019, събота, 18:00 часа:

Локомотив (Мездра) – Първа атомна (Козлодуй)

Янтра (Габрово) – Бдин (Видин)

Академик (Свищов) – Вихър (Славяново)

Трявна (Трявна) – Ком (Берковица)

Левски (Левски) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Севлиево (Севлиево) – Спартак (Плевен)

Павликени (Павликени) – Локомотив (Дряново)

Ботев (Луковит) – Партизан (Червен бряг)

XXX кръг – 2 юни 2019, неделя, 18:00 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Ботев (Луковит)

Партизан (Червен бряг) – Павликени (Павликени)

Локомотив (Дряново) – Севлиево (Севлиево)

Спартак (Плевен) – Левски (Левски)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Трявна (Трявна)

Ком (Берковица) – Академик (Свищов)

Вихър (Славяново) – Янтра (Габрово)

Бдин (Видин) – Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига – класиране – есен 2018       

  1. Спартак (Плевен)                 12   1   2   36:6     37
  2. Янтра (Габрово)                    11   2   2   46:18    35
  3. Бдин (Видин)                         10   2   3   37:14    32
  4. Вихър (Славяново)               9    3   3   21:13    30
  5. Севлиево (Севлиево)            7    4   4   23:14    25
  6. Ком (Берковица)                     7    3   5   20:16    24
  7. Академик (Свищов)               7    2   6   25:25    23
  8. Локомотив (Мездра)              7    1   7    31:31    22
  9. Ботев (Луковит)                       6    4   5   19:15    22
  10. Първа атомна (Козлодуй)     6    1   8    31:26    19
  11. Павликени (Павликени)        5    3   7   19:29    18
  12. Трявна (Трявна)                        4    4   7    16:27    16
  13. Янтра (Полски Тръмбеш)     4    2   9    17:32    14
  14. Партизан (Червен бряг)        2    7   6   13:19    13
  15. Локомотив (Дряново)             2    0   13   13:44    6
  16. Левски (Левски)                       1     1   13    7:45    4

Голмайстори – есен 2018         

11 – Пламен Кожухаров – Янтра (Габрово);

10 – Радослав Байчев – Бдин (Видин), Николай Ганчев – Първа атомна (Козлодуй);

9 – Сонер Хюсеин – Академик (Свищов);

8 – Альоша Илиев – Севлиево;

7 – Цветан Петров – Спартак (Плевен), Християн Кожухаров – Янтра (Габрово), Константин Генков – Вихър (Славяново), Браян Стоянов – Локомотив (Мездра);

6 – Ивайло Раденцов – Спартак (Плевен), Християн Василев – Янтра (Габрово), Илия Илиев – Локомотив (Мездра);

5 – Ивайло Емилов Иванов, Любомир Тодоров – Спартак (Плевен), Стефан Иванов, Тодор Чирпанов – Янтра (Габрово), Борислав Борисов, Светослав Валериев Ангелов – Бдин (Видин), Петър Казаков – Севлиево, Цветан Цветанов – Ком (Берковица), Георги Горанов – Академик (Свищов), Кирил Кръстев – Локомотив (Мездра), Милен Тонев – Ботев (Луковит), Александър Веселинов, Ростислав Данчев, Любослав Младенов – Първа атомна (Козлодуй), Димитър Кушев – Павликени, Николай Банов – Трявна (Трявна);

4 – Тони Паликрушев – Спартак (Плевен), Захари Михайлов, Искрен Писаров – Янтра (Габрово), Евгени Систов – Вихър (Славяново), Гълъб Герасимов – Ком (Берковица), Лилян Маринов – Академик (Свищов), Румен Рангелов – Локомотив (Мездра), Любен Вълков – Първа атомна (Козлодуй), Цветомир Додуров – Павликени, Десислав Русев – Партизан (Червен бряг), Станислав Генчев – Локомотив (Дряново);

3 – Димитър Димитров, Александър Александров – Спартак (Плевен), Алекс Георгиев, Денис Николов, Ивайло Красимиров Иванов – Бдин (Видин), Иван Иванов, Йоан Петков – Вихър (Славяново), Венцислав Иванов, Ивайло Тошев Найденов – Ком (Берковица), Валдемар Стоянов – Локомотив (Мездра), Веселин Шекеров, Христо Тодоров, Едис Селимински – Ботев (Луковит), Илко Трифонов, Николай Енев – Трявна (Трявна), Калоян Илиев, Борислав Иванов, Калоян Калчев, Красен Каравелов – Янтра (Полски Тръмбеш), Стефан Гинчев – 1 гол за Янтра (Габрово) и 2 гола за Павликени;

2 – Иво Върбанов – Спартак (Плевен), Ивайло Григоров Иванов – Янтра (Габрово), Милен Петров, Калоян Цветков – Бдин (Видин), Николай Николаев, Георги Василев, Йордан Иванов, Димитър Байдаков – Севлиево, Пламен Ненов – Ком (Берковица), Пламен Илиев – Академик (Свищов), Марио Иванов – Локомотив (Мездра), Александър Асенов – Ботев (Луковит), Николай Какъмъков, Момчил Савов – Павликени, Иван Велев, Васил Андреев – Трявна (Трявна), Георги Маминов – Янтра (Полски Тръмбеш), Николай Лазаров, Людмил Атанасов – Партизан (Червен бряг), Анджело Глузов – Локомотив (Дряново), Емил Копаранов, Славомир Семчев, Джан Монджу – Левски (Левски);

1 – Станислав Иванов – Спартак (Плевен), Ивайло Тодоров – Янтра (Габрово), Кристиян Иванов, Иван Макриев – Бдин (Видин), Светослав Кръстев, Светлин Златарев, Любомир Борисов – Вихър (Славяново), Георги Павлов, Максимилиян Велков – Севлиево, Александър Соколов, Генади Петров – Ком (Берковица), Кристиян Иванов, Павел Петков, Константин Цветанов – Академик (Свищов), Тихомир Найденов, Камен Каменов, Иван Велчев – Локомотив (Мездра), Владислав Симеонов, Вълчо Георгиев, Митко Милчев – Ботев (Луковит), Самуил Димитров – Първа атомна (Козлодуй), Кристиян Райчев, Атанас Ингилизов, Красен Славчев, Венцислав Иванов  – Павликени, Александър Дамянов – Трявна (Трявна), Леон Илиев, Петър Гунчев, Любомир Иванов, Галин Великов, Фердо Стойчев – Партизан (Червен бряг), Гарлей Арминсон, Самба Маянгуй, Пресиян Цвятков, Александър Атанасов, Тодор Колев, Мартин Симеонов, Димитър Динев – Локомотив (Дряново), Веселин Митев, Цветомир Димитров, Елин Петков – Левски (Левски).

Автоголове – есен 2018

1 – Тихомир Тодоров – Спартак (Плевен) /срещу Вихър-Славяново/

Ивайло Григоров Иванов – Янтра (Габрово) /срещу Локомотив-Мездра/

Денис Николов – Бдин (Видин) /срещу Ком-Берковица/

Иван Макриев – Бдин (Видин) /срещу Янтра-Полски Тръмбеш/

Светослав Кръстев – Вихър (Славяново) /срещу Бдин-Видин/

Пламен Венелинов Валериев – Първа атомна (Козлодуй) /срещу Академик-Свищов/

Христо Минчев – Трявна /срещу Бдин-Видин/

Стефан Ангелов – Янтра (Полски Тръмбеш) /срещу Академик-Свищов/

Самба Маянгуй – Локомотив (Дряново) /срещу Първа атомна-Козлодуй/.

Прочетете също:

Красимир Каракачанов откри паметника на Девета пехотна плевенска дивизия (снимки)

Министърът на отбраната Красимир Каракачанов откри днес в Плевен паметника на Девета пехотна плевенска дивизия. ...