Акценти

Плевенчани протестират срещу водния режим, оставят туби пред Общината

Жителите на Плевен се събират на протест тази вечер пред сградата на местната община, изразявайки недоволството си срещу наложеното безводие. Събитието, иницирано чрез социалната мрежа Facebook, привлече множество граждани на площад „Възраждане“, които се противопоставят на водния режим, наложен в областния център. Според режима водоснабдяването се прекъсва всеки ден от 10:00 до 19:00 часа, което предизвиква недоволство сред гражданите. Като знак на протест, участниците оставиха туби с вода пред вратата на Общината. Информацията е предоставена от Българската Телеграфна Агенция (БТА).

Прочетете също:

Спират водата по ул. Братя Миладинови в Долни Дъбник заради ново водопроводно отклонение

В община Долни Дъбник предстои присъединяване на ново сградно водопроводно отклонение към разпределителната водопроводна мрежа. …