Начало / Общество / Планови прекъсвания на  електрозахранването в Община Плевен през следващата седмица

Планови прекъсвания на  електрозахранването в Община Плевен през следващата седмица

ЧЕЗ информира за плановите прекъсвания на електрозахранването в Община Плевен през следващата седмица. Ето къде ще спира токът в периода 19 – 21 септември.

На 19.09.2016 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Плевен Кайзерслаутерн 12, 14, 18, Ет. 1 13; Патриарх Евтимий 11, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 7, 9; Рила/Ю. Гагарин/ 18; Уилиам Гладстон 21; Христо Ботев 63, 65, 67, 73-75, 86

На 19.09.2016 г. /08:15 – 09:00 ч./ – Плевен Вит 1

На 19.09.2016 г. /09:15 – 13:00 ч./ – Плевен Георги Кочев 23; Клисура 12, 14, 16; Мургаш 9

На 20.09.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Върбица, Общ. Плевен Братя Миладинови 1, 3, 5, 7; Васил Коларов 1; Васил Левски 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А; Вит 1, 3, 5; Георги Бенковски 1, 10, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Георги Димитров 1, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 3, 5, 7, 9; Дамян Груев 1, 4, 6; Ивайло 2, 3, 5; Искър 10, 12, 4, 5, 6, 7, 9; Кракра Пернишки 1, 2А, 3, 6; Марица 1, 3, 4, 6, 8; Освободител 1, 3, 4, 5, 7; Прилеп 1, 2; Рила 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Родопи 1, 2, 4, 6

На 20.09.2016 г. /15:20 – 16:00 ч./ – Тотлебен Александър Стамболийски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2А; Ангел Кънчев 10, 12, 14, 2, 8; Асен и Петър 1, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 9; Асен Халачев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Битоля 3; Васил Априлов 1, 10, 12, 14, 16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2; Васил Левски 1, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Велес 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Георги Бенковски 1, 10, 12, 2, 2А, 3, 4, 5, 7; Георги Димитров 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Г. С. Раковски 10, 12, 4, 5, 6, 7; Девети септември 1, 5, 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8; Димитър Благоев 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8, 1А; Добрич 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Екзарх Антим Първи 1; Иван Вазов 1, 10, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 8; Иван Рилски 2, 4; Иларион Макариополски 1, 3, 7, 9; Каварна 1, 2, 3, 5, 7, 13, 15, 4, 6, 8; Кирил и Методий 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Княз Борис Първи 1, 3, 5, 7; Крум Страшни 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 13; Крушева 1, 2, 3, 5; Лагерна 2, 4; Любен Каравелов 10, 2, 3, 4, 6, 8; Люле Бургас 1, 2, 3, 4; Местност Над село Мизия 2, 4, 6; Ниш 2, 3, 4, 5, 6, 7; Отец Паисий Хилендарски 1, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 6, 7, 7А, 8, 8; Панайот Хитов 2; ПИ 200023 Пирот 1, 3, 5, 7; Прилеп 1, 2, 3, 4, 5, 7; П. Р. Славейков 10, 12, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 16, 18, 20, 22, 7, 9; Райко Даскалов 1, 2, 3, 4, 6; Ростов 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 2; Скопие 1, 2, 3, 4, 6; Сопот 1, 3; Софроний Врачански 1, 2, 3, 4, 8; Средна Гора 2, 4, 6; Тетевен 1, 2, 3, 4, 6, 8; Хаджи Димитър 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15, 17, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34; Хан Аспарух 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Христо Ботев 1, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 3, 5, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 30, 34, 36, 2, 4, 6; Цар Освободител 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 5, 7, 9, 21, 25, 27, 4, 6; Цариброд 1, 3, 5, 7; Чорлу 1, 2 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.

На 20.09.2016 г. /08:00 – 08:40 ч./ – Тотлебен Александър Стамболийски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2А; Ангел Кънчев 10, 12, 14, 2, 8; Асен и Петър 1, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 9; Асен Халачев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Битоля 3; Васил Априлов 1, 10, 12, 14, 16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2; Васил Левски 1, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Велес 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Георги Бенковски 1, 10, 12, 2, 2А, 3, 4, 5, 7; Георги Димитров 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Г. С. Раковски 10, 12, 4, 5, 6, 7; Девети септември 1, 5, 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8; Димитър Благоев 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8, 1А; Добрич 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Екзарх Антим Първи 1; Иван Вазов 1, 10, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 8; Иван Рилски 2, 4; Иларион Макариополски 1, 3, 7, 9; Каварна 1, 2, 3, 5, 7, 13, 15, 4, 6, 8; Кирил и Методий 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Княз Борис Първи 1, 3, 5, 7; Крум Страшни 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 13; Крушева 1, 2, 3, 5; Лагерна 2, 4; Любен Каравелов 10, 2, 3, 4, 6, 8; Люле Бургас 1, 2, 3, 4; Местност Над село Мизия 2, 4, 6; Ниш 2, 3, 4, 5, 6, 7; Отец Паисий Хилендарски 1, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 6, 7, 7А, 8, 8; Панайот Хитов 2; ПИ 200023 Пирот 1, 3, 5, 7; Прилеп 1, 2, 3, 4, 5, 7; П. Р. Славейков 10, 12, 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 16, 18, 20, 22, 7, 9; Райко Даскалов 1, 2, 3, 4, 6; Ростов 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 2; Скопие 1, 2, 3, 4, 6; Сопот 1, 3; Софроний Врачански 1, 2, 3, 4, 8; Средна Гора 2, 4, 6; Тетевен 1, 2, 3, 4, 6, 8; Хаджи Димитър 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15, 17, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34; Хан Аспарух 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Христо Ботев 1, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 3, 5, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 30, 34, 36, 2, 4, 6; Цар Освободител 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 5, 7, 9, 21, 25, 27, 4, 6; Цариброд 1, 3, 5, 7; Чорлу 1, 2 – по искане на „ЕСО“ ЕАД.

На 20.09.2016 г. /11:00 – 12:00 ч./ – Плевен Дружба бл. 326, 328

На 20.09.2016 г. /13:55 – 14:00 ч./ – Брестовец Александър Петров 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; Александър Стамболийски 26; Бенковски 3; Васил Левски 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 3А, 4, 40, 40А, 42, 44, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Витоша 1, 2, 2А, 3, 4, 5; Ген Тотлебен 15; Георги Кочев 12, 14, 16, 18, 28, 30, 8; Елин Пелин 4; Иван Вазов 1, 15, 2, 3, 5; Никола Й Вапцаров 1, 10, 12, 3; Пирин 1, 2, 4, 6, 8; Рила 3, 4; Хаджи Димитър 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 25А, 25В, 4, 6, 8; Христо Ботев 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Христо Смирненски 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Къшин; Аврора 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5; Етрополе 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 19А, 2, 22, 4, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий Кметство, Улично осветление, 1, 10, 11, 12, 14, 14А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Майор Горталов 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; М-та Над село Преслав 11, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9; Рибарица 2; Рудозем 10, 14, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 7, 8А, 9; Стоански Двор Ю. А. Гагарин 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А; Плевен; Ангел Войвода 25; Лозарска Среща Кл 1 2449No; Сан Стефано 47, Цех Конфекция; Стража 2 Клон 1

На 20.09.2016 г. /09:30 – 09:35 ч./ – Брестовец Александър Петров 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; Александър Стамболийски 26; Бенковски 3; Васил Левски 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 3А, 4, 40, 40А, 42, 44, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Витоша 1, 2, 2А, 3, 4, 5; Ген Тотлебен 15; Георги Кочев 12, 14, 16, 18, 28, 30, 8; Елин Пелин 4; Иван Вазов 1, 15, 2, 3, 5; Никола Й Вапцаров 1, 10, 12, 3; Пирин 1, 2, 4, 6, 8; Рила 3, 4; Хаджи Димитър 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 25А, 25В, 4, 6, 8; Христо Ботев 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Христо Смирненски 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Къшин; Аврора 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5; Етрополе 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 19А, 2, 22, 4, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий Кметство, Улично осветление, 1, 10, 11, 12, 14, 14А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Майор Горталов 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; М-та Над село Преслав 11, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9; Рибарица 2; Рудозем 10, 14, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 7, 8А, 9; Стоански Двор Ю. А. Гагарин 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А; Плевен; Ангел Войвода 25; Лозарска Среща Кл 1 2449No; Сан Стефано 47, Цех Конфекция; Стража 2 Клон 1

На 20.09.2016 г. /09:15 – 13:00 ч./ – Плевен Георги Домусчиев 5, 6; Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 1

На 20.09.2016 г. /15:15 – 16:00 ч./ –  с. Бохот, с. Николаево

На 20.09.2016 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  с. Бохот, с. Николаево

На 21.09.2016 г. /10:15 – 14:00 ч./ – Биволаре Бяло Море 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6 А, 6 Б, 8; Васил Левски 1, 10 А, 10 Б, 12, 14, 3, 4, 6, 8; Вит 1, 2, 5; Витоша 1, 12, 14, 16, 26, 3, 30, 36, 5, 7, 8, 38; Градинарска 1, 2, 4; Г. С. Раковски 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий 11, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 30 А, 32, 34, 4, 5, 9 А, 95; Крайбрежна 1, 11, 19, 3, 7, 9; Марица 1, 11, 11 А, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 5, 7А, 7Б; Нова 15, 3, 5; Освобождение 1, 2; Пирин 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Плевен 1, 2, 3; Републиканска 27, 28, 29, 31, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 55, 35, 42, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 61, 62, 63, 65, 68; Родопи 1, 1 А, 10, 12, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Славяни 1, 2, 4, 6; Христо Ботев 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 2; Черно Море 28, 5; Божурица; Александър Стамболийски 1, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 16, 20, 22, 24, 24 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 53, 55; Асен Халачев 2, 2 А, 3, 4; Беласица 2, 4, 6; Божур 1, 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 6, 7, 8, 9, 9 А, 32, 34, 34А, 38, 55, 57, 61, 7; Бузлуджа 1, 2, 5, 6, 7, 8; В Левски 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 8, 9; Вит 1, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Г Бенковски 1, 3, 11, 13, 15, 17, 2, 21, 23, 7; Г Милев 1, 2, 4; Гурко 13, 7, 8, 9, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Иван Вазов 1, 3, 2, 5, 9; К и Методий 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Ком 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Мургаш 1, 2, 2; Мусала 2; Н Вапцаров 1, 2; Н Рилски 1, 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 9 А; Надежда 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8 А, 9; Огоста 1, 11, 1А, 2, 3, 5, 5 А, 7, 9; Опълченска 1, 3, 2; П Евтимий 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; П Р Славейков 1, 3, 7А, 9, 3; Павловец 2, 6, 8; Пролет 2, 3, 4, 5, 7, 9; Равнище 2, 3, 3 А, 5; Радецки 1, 10, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6; Раковски 1, 11, 12, 2, 3, 4, 55, 7, 8, 9; Рила 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 5, 7, 9, 31, 37; Руен 1, 2, 5, 10, 12, 14, 6, 8; Сан Стефано 5; Свобода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А; Скобелев 1, 10, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 18, 20; Сопот 1, 3; Средна Гора 1, 10, 12, 14, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 9; Ст Караджа 1, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стара планина 1, 2, 3, 5, 7; Странджа 2, 4; Христо Ботев 1, 10, 11, 11 А, 11А, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19 Б, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Шар планина 10, 12, 16, 4, 6, 8; Шипка 1, 2, 3; Ю. А. Гагарин 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 28, 3, 30, 32, 36, 38, 5, 5 А, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 7; Победа, Общ. Долна Митрополия; 24 май 1, 13, 15, 16, 19, 21, 24, 26, 28, 32, 34, 5, 6А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56 А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Васил Левски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 5, 52, 6, 7, 8, 9, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98; Космос 1, 3, 4, 5, 6, 8; Люлин 12, 2, 3, 4, 6, 8; Новоселска 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Петдесет и Четвърта 1, 14, 2, 4, 7, 20, 22, 23, 24, 27, 30, 32, 34, 36, 37, 59, 61, 63; Радецки 1, 10, 11, 12, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 6, 7, 8; Рила 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Христо Ботев 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 107

На 21.09.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Върбица, Общ. Плевен ІV, Кв. 1 Александър Стамболийски 1, 2, 3, 3Б, 4, 5; Васил Коларов 1, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Георги Бенковски Георги Димитров 11, 13А, 15, 17, 17А, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Искър 1; Кирил и Методий 1, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 3, 3А, 5, 6, 8, 9; Ком 1, 3, 5; Лиляна Бърдарова 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9; Неофит Рилски 1, 2, 3, 5, 7; Оборище 1, 3, 5; П. К. Яворов 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Свобода 1, 4, 5, 6; Софроний Врачански 1, 2, 3, 4, 5, 7; Хаджи Димитър 1, 11, 13, 15, 17, 2, 23, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Христо Ботев 1, 10, 12, 12А, 14, 14А, 16, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шипка Ц, 10, 14, 17, 2, 4, 5, 6, 8А; Коиловци; Г Димитров 38

На 21.09.2016 г. /09:30 – 13:00 ч./ – Плевен Пордим 3, 5, 7; Трети март 2, 6, 8; Христо Ботев 119, 121, 123, 127, 129, 133, 133А, 135, 135А, 137, 139, 141, 149, 151, 153, 156

На 21.09.2016 г. /09:00 – 14:30 ч./ – Плевен Берковица 25, 26, 26А, 28; Владимир Бурмов 3; Георги Кочев 161; Елин Пелин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 5, 6, 7, 7А, 8; Захари Зограф/Л. Станев/ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 25, 25 Ж. с. К. Република, 29, 2А, 31, 33, 35, 39, 4, 41, 41А, 43, 45, 49, 51, 6, 6А, 8; Захари Стоянов 17, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 4; Лозенка 11, 13, 15, 17, 24, 34, 40, 42, 42А, 44, 46; Мелник 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Орлица 1, 13, 14, 16, 18, 18А, 2, 4, 4А, 8; Стара Гара бл. 4

На 21.09.2016 г. /09:30 – 13:00 ч./ – Плевен Воден/ж. к. Л. Мишев/ бл. Мизия; Георги Домусчиев 4, 4 Мизия, 6; Крали Марко/Мл. гвардия/ 29

На 21.09.2016 г. /09:30 – 10:30 ч./ – Плевен Българска Авиациа /Индустр. 1; Монтажник 20

Прочетете също:

Спартак без бразилските попълнения и за мача срещу Добруджа (Добрич)

Тази събота, от 18 часа ОФК Спартак посреща на стадион „Плевен“ в домакински мач Добруджа ...