Начало / Последни новини / ОФК Спартак с трети успех в Петрич

ОФК Спартак с трети успех в Петрич

Плевенският Спартак се наложи с 3:1 над едноименния футболен тим от Банско в контролна среща играна в Петрич. Селекцията на Александър Георгиев доминираше през целия двубой и заслужено спечели. С гол след контузия се завърна Крис Гади. В края на първото полувреме той получи уникален пас от Григор Долапчиев и откри резултата. Съавторът на попадение пък пропусна две отлични възможности да се разпише. Плевенският тим премахна интригата до средата на второто полувреме. Първо капитана Тихомир Тодоров стреля неспасяемо от 20 метра, удвоявайки преднината на отбора си. След това Кевин Озей тръгна с топката от центъра на терена, нахлу отдясно, финтира трима съперници и направи резултата категоричен. Малко след това футболист на Банско шутира, топката рикошира в крака на Цветелин Радев и стана 3:1. Освен трите гола спартаковци отправи доста удари към вратата на противника. В защита пък не допуснаха сериозна опасност през вратата си. Това бе третия успех на тима в Петрич след два пъти с по 1:0 над Оборище /Панагюрище/ и Ботев /Враца/.