Начало / Последни новини / Започва първенството на Втора професионална футболна лига – състав на ОФК Спартак (Плевен) и програма за сезон 2019-2020 година

Започва първенството на Втора професионална футболна лига – състав на ОФК Спартак (Плевен) и програма за сезон 2019-2020 година

Утре (20 юли) започва първенството на Втора професионална футболна лига – сезон 2019/2020 година. В него ще вземат участие 17 отбора (БФС извади от групата Верея – Стара Загора). Какво да очакваме от новия шампионат? На първо място изключително оспорвана кампания, тъй като силите са изравнени. Именно това не позволява сериозни прогнози касаещи отговори на въпроси от рода: Кои ще са челниците и изпадащите? Победите и точките ще се преброяват напролет, а до тогава всичко може да се случи.

Безспорен интерес за плевенските фенове е случващото се в ОФК Спартак. Треньорите Красимир Бислимов и Петър Ванков не получиха от ръководството необходимото за да изградят отбор според разбиранията си. Доколко конкурентноспособен ще е съставът им, предстои да разберем в хода на шампионата. Иначе амбициите винаги са били налице в спортно-техническия щаб, но и трезвата преценка също.

Жребият отреди на ОФК Спартак да започне първенството като гост на Хебър 1918 (Пазарджик). Двубоят е утре (20 юли)  от 18:30 часа.

ОФК “СПАРТАК ПЛЕВЕН” – ПЛЕВЕН

Историческа справка

На 22 юли 2013 г. е учреден ОФК Спартак – Плевен /Плевен/. На 15 август 2013 г. ФК Сторгозия провежда свое Общо събрание на което се слива със Спартак и новият клуб получава името ОФК Спартак – Плевен /Плевен/.

Настоящият клуб се явява наследник на Скобелев /1919/, Победа /1919-1920/, Левски, Вит, Ботев /Локомотив/, СП-39, Труд /1944/, Републиканец /1947/, Генерал Винаров /1948/, Септември /1949-1956/ и Спартак /1947/.

Участия в българския футбол:

35 сезона в А група /Спартак /Плевен/ е 11-и във Вечната ранглиста на А група с показатели – 994 мача, 314 победи, 245 равни, 435 загуби, 1150:1511 голова разлика, 886 точки/

27 сезона в Б група

Успехи: 3-то място в “А” група – 1958г., финалист за купата на България – 1957г. и финалист за купата на Съветската армия – 1987г.

Собственик: Община Плевен

Председател на Управителния съвет: Пепо Петков

Членове: Дарин Ангелов, Евгени Генов, Емил Мишев, Величко Великов, Стефко Доровски, Йордан Икономов

Спортно-технически директор: Пламен Гетов

Административен директор: Симеон Дангуров

Адрес: Плевен, площад ”Възраждане” №2, телефон: 881 266

Стадион “Плевен” – 20 000 зрители

Екипи: основен – синьо-бяло-синьо; резервен – бяло-синьо-бяло

Старши треньор: Красимир Бислимов

Помощник треньор: Петър Ванков

Треньор на вратарите: Ботьо Ботев

Капитан на отбора: Ивайло Раденцов

СЪСТАВ СЕЗОН – 2019 / 2020 ГОДИНА

Вратари:

Станислав АНТОНОВ – Роден на 21.03.1986 година; 178 см, 77 кг – През състезателната си кариера е играл за Левски /гр.Левски/, Спартак /Плевен/, Бдин /Видин/, Дунав /Русе/, Спартак /Плевен/

Борислав НАЧЕВ – 2000; 192 см, 83 кг – Спартак /Плевен/

Теодор ТОДОРОВ – 04.09.1999; 190 см, 73 кг – Спартак /Плевен/, Левски /гр.Левски/, Спартак /Плевен/

Защитници:

Станислав ИВАНОВ – 24.03.1984; 173 см, 69 кг – Белите орли /Плевен/, Ситомир /Никопол/, Балкан /Ботевград/, Видима-Раковски /Севлиево/, Спартак /Плевен/

Иво ВЪРБАНОВ – 09.01.1987; 194 см, 85 кг – Белите орли /Плевен/, Левски /гр.Левски/, Спартак /Плевен/

Кристиян ГРИГОРОВ – 27.10.1990; 196 см, 82 кг – Белите орли /Плевен/, Чавдар /бяла Слатина/, Чавдар /Етрополе/, Дунав /Русе/, Спартак /Плевен/, Лудогорец 2 /Разград/, Лудогорец /Разград/, Ботев /Враца/, Кариана /Ерден/, Добруджа /Добрич/

Валентино МАКАВЕЕВ – 1999; 178 см, 72 кг – Спартак /Плевен/

Лъчезар КОВАЧЕВ – 24.03.1999; 179 см, 71 кг – Спартак /Плевен/, Лудогорец 2 /Разград/, Спартак /Плевен/

Цветелин ИВАНОВ – 21.07.1999; 175 см, 69 кг – Спартак /Плевен/, Академик /Свищов/, Спартак /Плевен/

Димитър ДИМИТРОВ – 06.11.1995; 173 см, 68 кг – Спартак /Плевен/, Павликени, Спартак /Плевен/

Полузащитници:

Ивайло РАДЕНЦОВ – 29.05.83; 182 см, 74 кг –Спартак /Плевен/, Академик /Свищов/, Калиакра /Каварна/, Ботев /Враца/, Дунав /Русе/, Литекс /Ловеч/, Спартак /Плевен/

Тихомир ТОДОРОВ – 29.01.87; 176 см, 68 кг – Спартак /Плевен/, Балкан /Ботевград/, Чавдар /Бяла Слатина/, Литекс /Ловеч/, Спартак /Плевен/

Янислав ИВАНОВ – 06.03.1992; 180 см, 76 кг  – Спартак /Плевен/, Дунав /Русе/, Кариана /Ерден/, Спартак /Плевен/

Петър ТОНЧЕВ – 08.04.1989; 170 см, 62 кг – Чавдар /Етрополе/, Банско, Марек /Дупница/, Пирин /Благоевград/, Пирин /Разлог/, Септември /София/, Оборище /Панагюрище/, Добруджа /Добрич/, Спартак /Плевен/

Траян ДИМИТРОВ – 06.12.1997; 171 см, 63 кг – Спартак /Плевен/, Вихър /Славяново/, Спартак /Плевен/

Жулиен БЕНКОВ – 23.26.1996; 180 см, 74 кг – Спартак /Плевен/, Берое /Стара Загора/, Етър /Велико Търново/, Спартак /Плевен/

Благовест ЛЕНКОВ – 12.08.1999; 175 см, 68 кг – Спартак /Плевен/, Академик /Свищов/, Спартак /Плевен/

Христо ТОДОРОВ – 1999; 185 см, 78 кг – Ботев /Луковит/, Спартак /Плевен/

Джорджо ДИМИТРОВ – 183 см, 71 кг – Рилски спортист /Самоков/

Нападатели:

Любомир ТОДОРОВ – 04.10.88; 180 см, 73 кг – Спартак /Плевен/, Локомотив /Мездра/, Миньор /Перник/, Спартак /Плевен/

Ивайло ИВАНОВ – 12.04.1988; 180 см, 75 кг – Белите орли /Плевен/, Левски /гр.Левски/, Спартак /Плевен/

Преслав АНТОНОВ – 13.06.1996; 185 см, 77 кг – Спартак /Плевен/, Лудогорец 2 /Разград/, Вихър /Славяново/, Литекс /Ловеч/, Спартак /Плевен/

Георги ГОРАНОВ – 03.01.1999; 167 см, 67 кг – Спартак /Плевен/, Академик /Свищов/, Спартак /Плевен/

Андриан ДИМИТРОВ – 1999; 184 см, 78 кг – Спартак /Плевен/, Лудогорец 2 /Разград/, Спартак /Плевен/

Хусеин ТРАЙКОВ – 1999; 167 см, 63 кг – Севлиево, Спартак /Плевен/

ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА – ПРОГРАМА – СЕЗОН 2019/2020 ГОДИНА

I кръг

20 юли 2019 г., събота, 18:30 часа:

Септември (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)

Кариана (Ерден) – Монтана 1921 (Монтана)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Спартак (Плевен)

20 юли 2019 г., събота, 19:30 часа:

Литекс (Ловеч) – Локомотив (Горна Оряховица)

Черноморец (Балчик) – Поморие (Поморие)

В Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна)

21 юли 2019 г., неделя, 19:30 часа:

Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Гълъбово)

22 юли 2019 г., понеделник, 18:30 часа:

ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив София 1929 (София)

Пирин (Благоевград) – почива

II кръг

27 юли 2019 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Ботев (Гълъбово)

Локомотив (София) – Лудогорец II (Разград)

Спартак (Плевен) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Спартак (Варна) – Хебър (Пазарджик)

Монтана (Монтана) – Нефтохимик (Бургас)

Поморие (Поморие) – Кариана (Ерден)

Локомотив (Горна Оряховица) – Черноморец (Балчик)

Струмска слава (Радомир) – Литекс (Ловеч)

Септември (София) – почива

III кръг

3 август 2019 г., събота:

Септември (София) – Пирин (Благоевград)

Черноморец (Балчик) – Струмска слава (Радомир)

Кариана (Ерден) – Локомотив (Горна Оряховица)

Нефтохимик (Бургас) – Поморие (Поморие)

Хебър (Пазарджик) – Монтана (Монтана)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Спартак (Варна)

Лудогорец II (Разград) – Спартак (Плевен)

Ботев (Гълъбово) – Локомотив (София)

Литекс (Ловеч) – почива

IV кръг

10 август 2019 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Локомотив (София)

Спартак (Плевен) – Ботев (Гълъбово)

Спартак (Варна) – Лудогорец II (Разград)

Монтана (Монтана) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Поморие (Поморие) – Хебър (Пазарджик)

Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик (Бургас)

Струмска слава (Радомир) – Кариана (Ерден)

Септември (София) – Литекс (Ловеч)

Черноморец (Балчик) – почива

V кръг

17 август 2019 г., събота:

Литекс (Ловеч) – Пирин (Благоевград)

Черноморец (Балчик) – Септември (София)

Нефтохимик (Бургас) – Струмска слава (Радомир)

Хебър (Пазарджик) – Локомотив (Горна Оряховица)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Поморие (Поморие)

Лудогорец II (Разград) – Монтана (Монтана)

Ботев (Гълъбово) – Спартак (Варна)

Локомотив (София) – Спартак (Плевен)

Кариана (Ерден) – почива

VI кръг

24 август 2019 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Спартак (Плевен)

Спартак (Варна) – Локомотив (София)

Монтана (Монтана) – Ботев (Гълъбово)

Поморие (Поморие) – Лудогорец II (Разград)

Локомотив (Горна Оряховица) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Струмска слава (Радомир) – Хебър (Пазарджик)

Септември (София) – Кариана (Ерден)

Литекс (Ловеч) – Черноморец (Балчик)

Нефтохимик (Бургас) – почива

VII кръг

31 август 2019 г., събота:

Черноморец (Балчик) – Пирин (Благоевград)

Кариана (Ерден) – Литекс (Ловеч)

Нефтохимик (Бургас) – Септември (София)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Струмска слава (Радомир)

Лудогорец II (Разград) – Локомотив (Горна Оряховица)

Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие)

Локомотив (София) – Монтана (Монтана)

Спартак (Плевен) – Спартак (Варна)

Хебър (Пазарджик) – почива

VIII кръг

14 септември 2019 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Спартак (Варна)

Монтана (Монтана) – Спартак (Плевен)

Поморие (Поморие) – Локомотив (София)

Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Гълъбово)

Струмска слава (Радомир) – Лудогорец II (Разград)

Септември (София) – Хебър (Пазарджик)

Литекс (Ловеч) – Нефтохимик (Бургас)

Черноморец (Балчик) – Кариана (Ерден)

ФК ЦСКА 1948 (София) – почива

IX кръг

21 септември 2019 г., събота:

Кариана (Ерден) – Пирин (Благоевград)

Нефтохимик (Бургас) – Черноморец (Балчик)

Хебър (Пазарджик) – Литекс (Ловеч)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Септември (София)

Ботев (Гълъбово) – Струмска слава (Радомир)

Локомотив (София) – Локомотив (Горна Оряховица)

Спартак (Плевен) – Поморие (Поморие)

Спартак (Варна) – Монтана (Монтана)

Лудогорец II (Разград) – почива

X кръг

28 септември 2019 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Монтана (Монтана)

Поморие (Поморие) – Спартак (Варна)

Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак (Плевен)

Струмска слава (Радомир) – Локомотив (София)

Септември (София) – Лудогорец II (Разград)

Литекс (Ловеч) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Черноморец (Балчик) – Хебър (Пазарджик)

Кариана (Ерден) – Нефтохимик (Бургас)

Ботев (Гълъбово) – почива

XI кръг

5 октомври 2019 г., събота:

Нефтохимик (Бургас) – Пирин (Благоевград)

Хебър (Пазарджик) – Кариана (Ерден)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Черноморец (Балчик)

Лудогорец II (Разград) – Литекс (Ловеч)

Ботев (Гълъбово) – Септември (София)

Спартак (Плевен) – Струмска слава (Радомир)

Спартак (Варна) – Локомотив (Горна Оряховица)

Монтана (Монтана) – Поморие (Поморие)

Локомотив (София) – почива

XII кръг

19 октомври 2019 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Поморие (Поморие)

Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана (Монтана)

Струмска слава (Радомир) – Спартак (Варна)

Септември (София) – Локомотив (София)

Литекс (Ловеч) – Ботев (Гълъбово)

Черноморец (Балчик) – Лудогорец II (Разград)

Кариана (Ерден) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Нефтохимик (Бургас) – Хебър (Пазарджик)

Спартак (Плевен) – почива

XIII кръг

26 октомври 2019 г., събота:

Хебър (Пазарджик) – Пирин (Благоевград)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Нефтохимик (Бургас)

Лудогорец II (Разград) – Кариана (Ерден)

Ботев (Гълъбово) – Черноморец (Балчик)

Локомотив (София) – Литекс (Ловеч)

Спартак (Плевен) – Септември (София)

Монтана (Монтана) – Струмска слава (Радомир)

Поморие (Поморие) – Локомотив (Горна Оряховица)

Спартак (Варна) – почива

XIV кръг

2 ноември 2019 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Локомотив (Горна Оряховица)

Струмска слава (Радомир) – Поморие (Поморие)

Септември (София) – Спартак (Варна)

Литекс (Ловеч) – Спартак (Плевен)

Черноморец (Балчик) – Локомотив (София)

Кариана (Ерден) – Ботев (Гълъбово)

Нефтохимик (Бургас) – Лудогорец II (Разград)

Хебър (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Монтана (Монтана) – почива

XV кръг

9 ноември 2019 г., събота:

ФК ЦСКА 1948 (София) – Пирин (Благоевград)

Лудогорец II (Разград) – Хебър (Пазарджик)

Ботев (Гълъбово) – Нефтохимик (Бургас)

Локомотив (София) – Кариана (Ерден)

Спартак (Плевен) – Черноморец (Балчик)

Спартак (Варна) – Литекс (Ловеч)

Монтана (Монтана) – Септември (София)

Локомотив (Горна Оряховица) – Струмска слава (Радомир)

Поморие (Поморие) – почива

XVI кръг

23 ноември 2019 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Струмска слава (Радомир)

Септември (София) – Поморие (Поморие)

Литекс (Ловеч) – Монтана (Монтана)

Черноморец (Балчик) – Спартак (Варна)

Кариана (Ерден) – Спартак (Плевен)

Нефтохимик (Бургас) – Локомотив (София)

Хебър (Пазарджик) – Ботев (Гълъбово)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Лудогорец II (Разград)

Локомотив (Горна Оряховица) – почива

XVII кръг

30 ноември 2019 г., събота:

Лудогорец II (Разград) – Пирин (Благоевград)

Ботев (Гълъбово) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Локомотив (София) – Хебър (Пазарджик)

Спартак (Плевен) – Нефтохимик (Бургас)

Спартак (Варна) – Кариана (Ерден)

Монтана (Монтана) – Черноморец (Балчик)

Поморие (Поморие) – Литекс (Ловеч)

Локомотив (Горна Оряховица) – Септември (София)

Струмска слава (Радомир) – почива

XVIII кръг

7 декември 2019 г., събота:

Струмска слава (Радомир) – Септември (София)

Локомотив (Горна Оряховица) – Литекс (Ловеч)

Поморие (Поморие) – Черноморец (Балчик)

Монтана (Монтана) – Кариана (Ерден)

Спартак (Варна) – Нефтохимик (Бургас)

Спартак (Плевен) – Хебър (Пазарджик)

Локомотив (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Ботев (Гълъбово) – Лудогорец II (Разград)

Пирин (Благоевград) – почива

XIX кръг

15 февруари 2020 г., събота:

Ботев (Гълъбово) – Пирин (Благоевград)

Лудогорец II (Разград) – Локомотив (София)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Спартак (Плевен)

Хебър (Пазарджик) – Спартак (Варна)

Нефтохимик (Бургас) – Монтана (Монтана)

Кариана (Ерден) – Поморие (Поморие)

Черноморец (Балчик) – Локомотив (Горна Оряховица)

Литекс (Ловеч) – Струмска слава (Радомир)

Септември (София) – почива

XX кръг

22 февруари 2020 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Септември (София)

Струмска слава (Радомир) – Черноморец (Балчик)

Локомотив (Горна Оряховица) – Кариана (Ерден)

Поморие (Поморие) – Нефтохимик (Бургас)

Монтана (Монтана) – Хебър (Пазарджик)

Спартак (Варна) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Спартак (Плевен) – Лудогорец II (Разград)

Локомотив (София) – Ботев (Гълъбово)

Литекс (Ловеч) – почива

XXI кръг

29 февруари 2020 г., събота:

Локомотив (София) – Пирин (Благоевград)

Ботев (Гълъбово) – Спартак (Плевен)

Лудогорец II (Разград) – Спартак (Варна)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Монтана (Монтана)

Хебър (Пазарджик) – Поморие (Поморие)

Нефтохимик (Бургас) – Локомотив (Горна Оряховица)

Кариана (Ерден) – Струмска слава (Радомир)

Литекс (Ловеч) – Септември (София)

Черноморец (Балчик) – почива

XXII кръг

4 март 2020 г., сряда:

Пирин (Благоевград) – Литекс (Ловеч)

Септември (София) – Черноморец (Балчик)

Струмска слава (Радомир) – Нефтохимик (Бургас)

Локомотив (Горна Оряховица) – Хебър (Пазарджик)

Поморие (Поморие) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Монтана (Монтана) – Лудогорец II (Разград)

Спартак (Варна) – Ботев (Гълъбово)

Спартак (Плевен) – Локомотив (София)

Кариана (Ерден) – почива

XXIII кръг

7 март 2020 г., събота:

Спартак (Плевен) – Пирин (Благоевград)

Локомотив (София) – Спартак (Варна)

Ботев (Гълъбово) – Монтана (Монтана)

Лудогорец II (Разград) – Поморие (Поморие)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив (Горна Оряховица)

Хебър (Пазарджик) – Струмска слава (Радомир)

Кариана (Ерден) – Септември (София)

Черноморец (Балчик) – Литекс (Ловеч)

Нефтохимик (Бургас) – почива

XXIV кръг

14 март 2020 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Черноморец (Балчик)

Литекс (Ловеч) – Кариана (Ерден)

Септември (София) – Нефтохимик (Бургас)

Струмска слава (Радомир) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Локомотив (Горна Оряховица) – Лудогорец II (Разград)

Поморие (Поморие) – Ботев (Гълъбово)

Монтана (Монтана) – Локомотив (София)

Спартак (Варна) – Спартак (Плевен)

Хебър (Пазарджик) – почива

XXV кръг

21 март 2020 г., събота:

Спартак (Варна) – Пирин (Благоевград)

Спартак (Плевен) – Монтана (Монтана)

Локомотив (София) – Поморие (Поморие)

Ботев (Гълъбово) – Локомотив (Горна Оряховица)

Лудогорец II (Разград) – Струмска слава (Радомир)

Хебър (Пазарджик) – Септември (София)

Нефтохимик (Бургас) – Литекс (Ловеч)

Кариана (Ерден) – Черноморец (Балчик)

ФК ЦСКА 1948 (София) – почива

XXVI кръг

4 април 2020 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Кариана (Ерден)

Черноморец (Балчик) – Нефтохимик (Бургас)

Литекс (Ловеч) – Хебър (Пазарджик)

Септември (София) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Струмска слава (Радомир) – Ботев (Гълъбово)

Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив (София)

Поморие (Поморие) – Спартак (Плевен)

Монтана (Монтана) – Спартак (Варна)

Лудогорец II (Разград) – почива

XXVII кръг

11 април 2020 г., събота:

Монтана (Монтана) – Пирин (Благоевград)

Спартак (Варна) – Поморие (Поморие)

Спартак (Плевен) – Локомотив (Горна Оряховица)

Локомотив (София) – Струмска слава (Радомир)

Лудогорец II (Разград) – Септември (София)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Литекс (Ловеч)

Хебър (Пазарджик) – Черноморец (Балчик)

Нефтохимик (Бургас) – Кариана (Ерден)

Ботев (Гълъбово) – почива

XXVIII кръг

18 април 2020 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Нефтохимик (Бургас)

Кариана (Ерден) – Хебър (Пазарджик)

Черноморец (Балчик) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Литекс (Ловеч) – Лудогорец II (Разград)

Септември (София) – Ботев (Гълъбово)

Струмска слава (Радомир) – Спартак (Плевен)

Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак (Варна)

Поморие (Поморие) – Монтана (Монтана)

Локомотив (София) – почива

XXIX кръг

25 април 2020 г., събота:

Поморие (Поморие) – Пирин (Благоевград)

Монтана (Монтана) – Локомотив (Горна Оряховица)

Спартак (Варна) – Струмска слава (Радомир)

Локомотив (София) – Септември (София)

Ботев (Гълъбово) – Литекс (Ловеч)

Лудогорец II (Разград) – Черноморец (Балчик)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Кариана (Ерден)

Хебър (Пазарджик) – Нефтохимик (Бургас)

Спартак (Плевен) – почива

XXX кръг

2 май 2020 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Хебър (Пазарджик)

Нефтохимик (Бургас) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Кариана (Ерден) – Лудогорец II (Разград)

Черноморец (Балчик) – Ботев (Гълъбово)

Литекс (Ловеч) – Локомотив (София)

Септември (София) – Спартак (Плевен)

Струмска слава (Радомир) – Монтана (Монтана)

Локомотив (Горна Оряховица) – Поморие (Поморие)

Спартак (Варна) – почива

XXXI кръг

9 май 2020 г., събота:

Локомотив (Горна Оряховица) – Пирин (Благоевград)

Поморие (Поморие) – Струмска слава (Радомир)

Спартак (Варна) – Септември (София)

Спартак (Плевен) – Литекс (Ловеч)

Локомотив (София) – Черноморец (Балчик)

Ботев (Гълъбово) – Кариана (Ерден)

Лудогорец II (Разград) – Нефтохимик (Бургас)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Хебър (Пазарджик)

Монтана (Монтана) – почива

XXXII кръг

13 май 2020 г., сряда:

Пирин (Благоевград) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Хебър (Пазарджик) – Лудогорец II (Разград)

Нефтохимик (Бургас) – Ботев (Гълъбово)

Кариана (Ерден) – Локомотив (София)

Черноморец (Балчик) – Спартак (Плевен)

Литекс (Ловеч) – Спартак (Варна)

Септември (София) – Монтана (Монтана)

Струмска слава (Радомир) – Локомотив (Горна Оряховица)

Поморие (Поморие) – почива

XXXIII кръг

16 май 2020 г., събота:

Струмска слава (Радомир) – Пирин (Благоевград)

Поморие (Поморие) – Септември (София)

Монтана (Монтана) – Литекс (Ловеч)

Спартак (Варна) – Черноморец (Балчик)

Спартак (Плевен) – Кариана (Ерден)

Локомотив (София) – Нефтохимик (Бургас)

Ботев (Гълъбово) – Хебър (Пазарджик)

Лудогорец II (Разград) – ФК ЦСКА 1948 (София)

Локомотив (Горна Оряховица) – почива

XXXIV кръг

23 май 2020 г., събота:

Пирин (Благоевград) – Лудогорец II (Разград)

ФК ЦСКА 1948 (София) – Ботев (Гълъбово)

Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив (София)

Нефтохимик (Бургас) – Спартак (Плевен)

Кариана (Ерден) – Спартак (Варна)

Черноморец (Балчик) – Монтана (Монтана)

Литекс (Ловеч) – Поморие (Поморие)

Септември (София) – Локомотив (Горна Оряховица)

Струмска слава (Радомир) – почива

Забележка: Българският футболен съюз допълнително ще уточни датите и началните часове на футболните срещи.

Снимка: Gong.bg

Прочетете също:

Успешно представяне на Ева Русева (Спартак Плевен XXI) на Световното за девойки  

От 30 септември до 13 октомври в Мумбай(Индия) се проведе Световното първенство по шахмат  за ...