Акценти

Възстановява се водоподаването в район Стара гара, ремонтът на ул. Страхил Войвода продължава до 15:30 ч.

Водоподаването в плевенския район „Стара гара“ започва да се възстановява, след като екипите на „ВиК“ – Плевен приключиха ремонта на обекта в ж.к. „Сторгозия“. По информация на дружеството във водопроводната мрежа вече плавно и постепенно постъпват водни количества.

Аварийно-ремонтните дейности по ул. „Страхил Войвода“ обаче продължават заради възникнали усложнения и се очаква да приключат до 15:30 ч. След този час ще започне възстановяването на водоснабдяването в засегнатия участък.

От „ВиК“ – Плевен посочват, че са ангажирани всички необходими технически средства и ресурси за качествено отстраняване на проблемите по авариралите участъци от водопроводната мрежа. Пълното нормализиране на водоснабдяването при засегнатите потребители ще стане според техническите възможности на мрежата и съществуващата инфраструктура.

Прочетете също:

Поредица инциденти в Плевенско: задържан за наркотици, шофьор с над 1,2 промила, катастрофа с ранени и загинала при пожар

32-годишен мъж е задържан за притежание на наркотични вещества при полицейска проверка в село Брест. …

Вашият коментар