Начало / Последни новини / ФК Спартак 1919 срещу сръбски гранд, украинци и македонци в международен футболен турнир /програма/

ФК Спартак 1919 срещу сръбски гранд, украинци и македонци в международен футболен турнир /програма/

Плевенският ФК Спартак 1919 започва днес участието си в първото издание на големия детски международен футболен турнир „Звездичка – Колония къп“. Домакин е Бургас, а надпреварата продължава до 6 април.

Президентът на клуба – Мирослав Иванов и треньорът Бойко Цветков залагат на два отбора – родени 2004 и 2005 година. /Ще се проведе турнир и за родени 2006 г./ В надпреварата ще участват състави от четири държави. Сред тях се открояват имената на сръбските грандове Цървена звезда и Партизан, Чукарички и Раднички /Нови Београд/, македонският Вардар /Скопие/ и украинският Черноморец /Одеса/. От родните освен плевенчани са още Арда /Кърджали/, Спартак /Варна/, Доростол /Силистра/, представителите на домакините от Бургас – Черноморец, Нефтохимик и Звездичка.

Снимка: pirinsport.com

Програмата на турнира

Родени 2004 година

Участници – Раднички /Нови Београд, Сърбия/, Арда /Кърджали/, ФК Спартак 1919 /Плевен/, Вардар /Скопие, Македония/, Нефтохимик /Бургас/ и Спартак /Варна/

Мачове – всеки срещу всеки

3 април

9:00 часа: Нефтохимик – Вардар

10:10 часа: Раднички – ФК Спартак 1919

11:20 часа: Спартак Варна – Арда

4 април

8:00 часа: Нефтохимик – ФК Спартак 1919

9:00 часа: Вардар – Арда

10:00 часа: Раднички – Спартак Варна

14:00 часа: Вардар – Спартак Варна

15:00 часа: Арда – ФК Спартак 1919

16:00 часа: Раднички – Нефтохимик

5 април

8:30 часа: Нефтохимик – Арда

9:40 часа: ФК Спартак 1919 – Спартак Варна

10:50: Вардар – Раднички

6 април

8:30 часа: Нефтохимик – Спартак Варна

9:40 часа: Вардар – ФК Спартак 1919

10:50: Раднички – Арда

Родени 2005 година

Участници

Група А – Черноморец /Бургас/, ФК Спартак 1919 /Плевен/, Партизан /Белград/, Черноморец /Одеса, Украйна/ /втори отбор/

Група Б – Черноморец /Одеса, Украйна/ /първи отбор/, Спартак /Варна/, Нефтохимик /Бургас/, Звездичка /Бургас/

Мачове в групите – всеки срещу всеки

3 април

9:00 часа: ФК Спартак 1919 – Черноморец Бургас

10:10 часа: Черноморец Одеса 1 – Нефтохимик

11:20 часа: Черноморец Одеса 2 – Партизан

12:30 часа: Спартак Варна – Звездичка

4 април

8:00 часа: ФК Спартак 1919 – Партизан

9:00 часа: Черноморец Одеса 2 – Черноморец Бургас

10:00 часа: Спартак Варна – Черноморец Одеса 1

11:00 часа: Нефтохимик – Звездичка

13:30 часа: ФК Спартак 1919 – Черноморец Одеса 2

14:30 часа: Черноморец Бургас – Партизан

15:30 часа: Звездичка – Черноморец Одеса 1

16:30 часа: Спартак Варна – Нефтохимик

Мачове за крайно класиране 1 – 8 място

5 април

Среща 1: победител от група А – втори от група Б

Среща 2: втори от група А – победител от група Б

Среща 3: трети от група А – четвърти от група Б

Среща 4: четвърти от група А – трети от група Б

6 април

7-8 място: загубил в Среща 3 – загубил в Среща 4

5-6 място: победител в Среща 3 – победител в Среща 4

3-4 място: загубил в Среща 1 – загубил в Среща 2

1-2 място: победител в Среща 1 – победител в Среща 2

Прочетете също:

Поклоннически пешеходен поход „Светият път” ще мине през община Плевен

През 2019г. се навършват 550г. от връщане мощите на св.Йоан Рилски от Търновград в Рилската ...