Начало / Последни новини / Трагична защита и ялово нападение провалиха децата на Спартак във Видин

Трагична защита и ялово нападение провалиха децата на Спартак във Видин

Детският отбор на Спартак загуби с 0:3 гостуването си на Бдин /Видин/. Двубоят бе от 3-ия кръг на футболното първенство до 15 години /U15/ зона Велико Търново. Крайният резултат не отговаря на действителните събития на терена. Категоричната победа на домакините стана факт благодарение на индивидуални грешки в защита и безплодните действия в атака на плевенския състав. Иначе спартаковци играха, а съперника им наказа грешките им. Гостите владееха топката, разиграваха, създадоха добри голови ситуации, но ги пропиляха. Най-фрапантните пропуски бяха дело на Валентин Минев и Тихомир Динев. През целия мач домакините не вдигнаха „барикадата“ пред вратата си. В 10-ата минута бранител на Спартак направи опит да върне топката на вратаря, но съперник достигна пръв до нея и я насочи в мрежата – 1:0. Почти същото се случи и в 55-ата минута, когато плевенски защитник търкулна топката назад, видински футболист пак я овладя, финтира вратаря и удвои аванса на своите. Секунди преди края пък играч на гостите опита да избие напред, но топката мина под крака му, противник я спря и отблизо направи победата на Бдин категорична.

Предстои нов избор на превозвачи по автобусни линии за 10 маршрутни разписания от квотата на Община Плевен

Да се проведат обществени поръчки за обществен превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, ...