Начало / Последни новини / Северозападна Трета АФЛ – Стартът е в неделя (програмата на пролетния полусезон)

Северозападна Трета АФЛ – Стартът е в неделя (програмата на пролетния полусезон)

В неделя (5 март) с двубоите от 16-ия кръг стартира пролетният дял от първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига – сезон 2016/2017. 15-те състава, които започнаха шампионата през август миналата година продължават битката. Между тях са 5 клуба от Плевенска област – Левски 2007 (град Левски), Вихър (град Славяново), Мизия (град Кнежа), Партизан (град Червен бряг) и Ювентус (село Малчика). 3 отбора представят Габровска област – Янтра (Габрово), Трявна (Трявна), Севлиево (Севлиево). По два тима са от Великотърновска – Академик (Свищов), Павликени (Павликени), както и от Монтанска – Кариана (Ерден), Ком (Берковица). С по един състав са област Видин – Бдин, Враца – Първа атомна (Козлодуй) и Ловеч – Литекс.

Първенството обещава да е изключително интересно. Амбиции за изкачване в професионалния футбол афишират есенният лидер Кариана (Ерден) и Литекс (Ловеч). Не по-маловажна ще бъде ролята на Левски от едноименния град, който има потенциал да финишира на върха. Спокойствие се очаква в Севлиево, Видин, Павликени и Славяново. На останалите им предстоят трудни битки. Най-тежко ще е на Ювентус (Малчика). Емоциите предстоят …

ПРОГРАМА – ПРОЛЕТ 2017

XVI кръг – 5 март 2017, неделя, 14:30 часа:

Първа атомна (Козлодуй) – Литекс (Ловеч)

Ювентус (Малчика) – Академик (Свищов)

Вихър (Славяново) – Бдин (Видин)

Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг)

Ком (Берковица) – Левски (Левски)

Трявна (Трявна) – Севлиево (Севлиево)

Мизия (Кнежа) – Кариана (Ерден)

Янтра (Габрово) – почива

XVII кръг – 12 март 2017, неделя, 14:30 часа:

Кариана (Ерден) – Трявна (Трявна)

Севлиево (Севлиево) – Ком (Берковица)

Левски (Левски) – Павликени (Павликени)

Партизан (Червен бряг) – Вихър (Славяново)

Бдин (Видин) – Ювентус (Малчика)

Академик (Свищов) – Първа атомна (Козлодуй)

Литекс (Ловеч) – Янтра (Габрово)

Мизия (Кнежа) – почива

XVIII кръг – 19 март 2017, неделя, 14:30 часа:

Янтра (Габрово) – Академик (Свищов)

Първа атомна (Козлодуй) – Бдин (Видин)

Ювентус (Малчика) – Партизан (Червен бряг)

Вихър (Славяново) – Левски (Левски)

Павликени (Павликени) – Севлиево (Севлиево)

Ком (Берковица) – Кариана (Ерден)

Трявна (Трявна) – Мизия (Кнежа)

Литекс (Ловеч) – почива

XIX кръг – 24 март 2017, петък, 14:30 часа:

Мизия (Кнежа) – Ком (Берковица)

Кариана (Ерден) – Павликени (Павликени)

Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново)

Левски (Левски) – Ювентус (Малчика)

Партизан (Червен бряг) – Първа атомна (Козлодуй)

* – в Козлодуй по взаимна договорка от IV кръг.

Бдин (Видин) – Янтра (Габрово)

Академик (Свищов) – Литекс (Ловеч)

Трявна (Трявна) – почива

XX кръг – 2 април 2017, неделя, 17:00 часа:

Литекс (Ловеч) – Бдин (Видин)

Янтра (Габрово) – Партизан (Червен бряг)

Първа атомна (Козлодуй) – Левски (Левски)

Ювентус (Малчика) – Севлиево (Севлиево)

Вихър (Славяново) – Кариана (Ерден)

Павликени (Павликени) – Мизия (Кнежа)

Ком (Берковица) – Трявна (Трявна)

Академик (Свищов) – почива

XXI кръг – 9 април 2017, неделя, 17:00 часа:

Трявна (Трявна) – Павликени (Павликени)

Мизия (Кнежа) – Вихър (Славяново)

Кариана (Ерден) – Ювентус (Малчика)

Севлиево (Севлиево) – Първа атомна (Козлодуй)

Левски (Левски) – Янтра (Габрово)

Партизан (Червен бряг) – Литекс (Ловеч)

Бдин (Видин) – Академик (Свищов)

Ком (Берковица) – почива

XXII кръг – 14 април 2017, петък, 17:00 часа:

Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)

Литекс (Ловеч) – Левски (Левски)

Янтра (Габрово) – Севлиево (Севлиево)

Първа атомна (Козлодуй) – Кариана (Ерден)

Ювентус (Малчика) – Мизия (Кнежа)

Вихър (Славяново) – Трявна (Трявна)

Павликени (Павликени) – Ком (Берковица)

Бдин (Видин) – почива

XXIII кръг – 23 април 2017, неделя, 17:00 часа:

Ком (Берковица) – Вихър (Славяново)

Трявна (Трявна) – Ювентус (Малчика)

Мизия (Кнежа) – Първа атомна (Козлодуй)

Кариана (Ерден) – Янтра (Габрово)

Севлиево (Севлиево) – Литекс (Ловеч)

Левски (Левски) – Академик (Свищов)

Партизан (Червен бряг) – Бдин (Видин)

Павликени (Павликени) – почива

XXIV кръг – 30 април 2017, неделя, 17:00 часа:

Бдин (Видин) – Левски (Левски)

Академик (Свищов) – Севлиево (Севлиево)

Литекс (Ловеч) – Кариана (Ерден)

Янтра (Габрово) – Мизия (Кнежа)

Първа атомна (Козлодуй) – Трявна (Трявна)

Ювентус (Малчика) – Ком (Берковица)

Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени)

Партизан (Червен бряг) – почива

XXV кръг – 7 май 2017, неделя, 18:00 часа:

Павликени (Павликени) – Ювентус (Малчика)

Ком (Берковица) – Първа атомна (Козлодуй)

Трявна (Трявна) – Янтра (Габрово)

Мизия (Кнежа) – Литекс (Ловеч)

Кариана (Ерден) – Академик (Свищов)

Севлиево (Севлиево) – Бдин (Видин)

Левски (Левски) – Партизан (Червен бряг)

Вихър (Славяново) – почива

XXVI кръг – 14 май 2017, неделя, 18:00 часа:

Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево)

Бдин (Видин) – Кариана (Ерден)

Академик (Свищов) – Мизия (Кнежа)

Литекс (Ловеч) – Трявна (Трявна)

Янтра (Габрово) – Ком (Берковица)

Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени)

Ювентус (Малчика) – Вихър (Славяново)

Левски (Левски) – почива

XXVII кръг – 17 май 2017, сряда, 18:00 часа:

Вихър (Славяново) – Първа атомна (Козлодуй)

Павликени (Павликени) – Янтра (Габрово)

Ком (Берковица) – Литекс (Ловеч)

Трявна (Трявна) – Академик (Свищов)

Мизия (Кнежа) – Бдин (Видин)

Кариана (Ерден) – Партизан (Червен бряг)

Севлиево (Севлиево) – Левски (Левски)

Ювентус (Малчика) – почива

XXVIII кръг – 21 май 2017, неделя, 18:00 часа:

Левски (Левски) – Кариана (Ерден)

Партизан (Червен бряг) – Мизия (Кнежа)

Бдин (Видин) – Тряна (Трявна)

Академик (Свищов) – Ком (Берковица)

Литекс (Ловеч) – Павликени (Павликени)

Янтра (Габрово) – Вихър (Славяново)

Първа атомна (Козлодуй) – Ювентус (Малчика)

Севлиево (Севлиево) – почива

XXIX кръг – 28 май 2017, неделя, 18:00 часа:

Ювентус (Малчика) – Янтра (Габрово)

Вихър (Славяново) – Литекс (Ловеч)

Павликени (Павликени) – Академик (Свищов)

Ком (Берковица) – Бдин (Видин)

Трявна (Трявна) – Партизан (Червен бряг)

Мизия (Кнежа) – Левски (Левски)

Кариана (Ерден) – Севлиево (Севлиево)

Първа атомна (Козлодуй) – почива

XXX кръг – 4 юни 2017, неделя, 18:00 часа:

Севлиево (Севлиево) – Мизия (Кнежа)

Левски (Левски) – Трявна (Трявна)

Партизан (Червен бряг) – Ком (Берковица)

Бдин (Видин) – Павликени (Павликени)

Академик (Свищов) – Вихър (Славяново)

Литекс (Ловеч) – Ювентус (Малчика)

Янтра (Габрово) – Първа атомна (Козлодуй)

Кариана (Ерден) – почива

КЛАСИРАНЕ – ЕСЕН 2016  

  1. Кариана (Ерден)                    11   3   0      40:5      36
  2. Литекс (Ловеч)                       11   2   1      56:5       35
  3. Левски (Левски)                     11   2   1      27:10     35
  4. Севлиево (Севлиево)             9   1   4      33:20      28
  5. Бдин (Видин)                            8   2   4      40:12     26
  6. Павликени (Павликени)        7   2   5      19:14      23
  7. Вихър (Славяново)                  6   3   5      36:17      21
  8. Академик (Свищов)                 5   4   5      15:17     19
  9. Първа атомна (Козлодуй)       4   4   6     21:34      16
  10. Трявна (Трявна)                         4   3   7      17:22     15
  11. Янтра (Габрово)                         4   3   7      14:23     15
  12. Мизия (Кнежа)                           3   5   6     22:36     14
  13. Ком (Берковица)                        2   1  11     12:51      7
  14. Партизан (Червен бряг)          1   2   11      6:41      5
  15. Ювентус (Малчика)                  0   1   13      4:55       1

ГОЛМАЙСТОРИ – ЕСЕН 2016         

18 – Евгени Систов – Вихър (Славяново);

10 – Пламен Кожухаров – Янтра (Габрово);

9 – Ивайло Емилов Иванов – Левски (Левски), Денил Селимински – Литекс (Ловеч);

8 – Йордан Тодоров – Кариана (Ерден), Георги Колев – Севлиево, Александър Соколов – Бдин (Видин), Димитър Кушев – Павликени;

7 – Борислав Боянов – Кариана (Ерден), Искрен Писарев – Литекс (Ловеч), Радослав Байчев – Севлиево, Янек Кирилов – Бдин (Видин), Милен Тонев – Мизия (Кнежа); …

Прочетете също:

Издирват извършители на побой и грабеж на пътя Плевен-Русе

Полицията в Плевен  работи за установяване и задържане на извършители на грабеж на главен път ...