Акценти
Начало / Общество / Планово прекъсване на тока през новата седмица в Община Плевен

Планово прекъсване на тока през новата седмица в Община Плевен

Планово прекъсване на електрозахранването през новата седмица ще има в Община Плевен , информират от ЧЕЗ-Плевен. Ето къде и кога няма да има ток през цялата седмица.

На 26.09.2016 г. /09:00 – 13:00 ч./ – Плевен Георги Домусчиев 5, 6; Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 1

На 26.09.2016 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Върбица, Общ. Плевен Братя Миладинови 1, 3, 5, 7; Васил Коларов 1; Васил Левски 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А; Вит 1, 3, 5; Георги Бенковски 1, 10, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Георги Димитров 1, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 3, 5, 7, 9; Дамян Груев 1, 4, 6; Ивайло 2, 3, 5; Искър 10, 12, 4, 5, 6, 7, 9; Кракра Пернишки 1, 2А, 3, 6; Марица 1, 3, 4, 6, 8; Освободител 1, 3, 4, 5, 7; Прилеп 1, 2; Рила 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Родопи 1, 2, 4, 6

На 26.09.2016 г. /09:15 – 15:30 ч./ – гр. Плевен Нии по Фуражите

На 27.09.2016 г. /09:15 – 14:00 ч./ – Плевен Кайзерслаутерн 12, 14, 18, Ет. 1 13; Патриарх Евтимий 11, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 7, 9; Рила/Ю. Гагарин/ 18; Уилиам Гладстон 21; Христо Ботев 63, 65, 67, 73-75, 86

На 27.09.2016 г. /11:00 – 15:00 ч./ – Плевен Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/ 110, 112, 112А, 114, 114А, 115, 116, 121, 121А, 123, 123А, 127, 74Б, 82, 82А, 84, 85, 86, 90; Местн. Табакова Чешма 1 332; Местн. Табакова Чешма IV 140, 253; Стара Гара бл. Гаражи; Цигански Лозя 260

На 27.09.2016 г. /09:00 – 10:30 ч./ – Плевен XIII Гюмюрджина 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 16, 18, 18А, 2 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Емил Димитров/Марица/ 55, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69; Кукуш 13, 4, 5, 6, 7, 9; Мур/Болшевик/ 1, 13, 16, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 28А; Хаджи Димитър 91; Цар Иван Шишман 1, 11, 13, 14, 14/16 Тп411, 15, 16, 17, 19, 23, 25, 27, 3, 30, 31, 33, 35, 36, 39, 3А, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 57, 6, 6А, 7, 8, 9

На 28.09.2016 г. /09:15 – 15:30 ч./ – Искър, Общ. Искър Бр Миладинови 10; Славяново, Общ. Плевен; Адил Дервишев 1, 2, 4, 5, 6, 6А; Алексей Сегренски 11, 13, 15, 8; Анастас Тодоров 1, 10, 11, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9; Вежен 1, 14; Витоша 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Георги Кирков 1, 10, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Георги Хаджиев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Димитър Благоев 1, 10А, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 20, 21, 23, 23А, 25, 27, 29, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Козлодуй 1, 10, 2, 3, 4, 8; Лиляна Димитрова 1; Петко Петков 1; Първа Общ. Дом Соцпатронаж; Раковски 1, 10, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8; Родопи 10, 11А, 13; Стара планина 1, 2, 3, 5, 7, 9; Шар планина 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 28.09.2016 г. /09:30 – 14:30 ч./ – Плевен Вит 1; Източна Индустриална зона; Ему Ад Клон Плевен; Сортови Семена Ад; Медикус – 2008 Еоод; Успех Металкап Ссб Еоод

На 28.09.2016 г. /09:15 – 13:00 ч./ – Плевен Битоля/А. Дервишев/ 1, 12, 3, 8; Георги Кочев 1-131; Даме Груев 4 А, 6, 6 А, 6А, 7 А, 7А; Македония 2, 1, 2, 2 А; Прилеп 14

На 28.09.2016 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Тп10 и Тп16 с. Николаево

На 28.09.2016 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  с. Бохот и с. Николаево.

На 29.09.2016 г. /09:15 – 13:00 ч./ – Плевен Д. Константинов/Ц. Спасо/ Универсална Библиотека, 2; Константин Величков 13, 21, 25, 3, 4, 5, 6, 6 Бреза, 7, 8 Вихрен, 9; Парашкев Цветков 14, 15; П. Р. Славейков 30

На 29.09.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Коиловци Панайот Волов 21; Славяново, Общ. Плевен; Ал. Стамболийски 17, 23, 25, 27, 31, 33, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Васил Левски 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Лом 10, 4; Марица 1, 3, 4; Мусала 12, 14, 16, 18; Нова Загора 1, 2; Отец Паисий 2, 4, 6; Троян 1, 2, 3, 4, 5, 8; Чепеларе 9; Ямбол 11, 13, 15, 16, 17, 7, 8

На 29.09.2016 г. /13:50 – 14:00 ч./ – Брестовец Александър Петров 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; Александър Стамболийски 26; Бенковски 3; Васил Левски 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 3А, 4, 40, 40А, 42, 44, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Витоша 1, 2, 2А, 3, 4, 5; Ген Тотлебен 15; Георги Кочев 12, 14, 16, 18, 28, 30, 8; Елин Пелин 4; Иван Вазов 1, 15, 2, 3, 5; Никола Й Вапцаров 1, 10, 12, 3; Пирин 1, 2, 4, 6, 8; Рила 3, 4; Хаджи Димитър 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 25А, 25В, 4, 6, 8; Христо Ботев 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Христо Смирненски 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Къшин; Аврора 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5; Етрополе 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 19А, 2, 22, 4, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий Кметство, Улично осветление, 1, 10, 11, 12, 14, 14А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Майор Горталов 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; М-та Над село Преслав 11, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9; Рибарица 2; Рудозем 10, 14, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 7, 8А, 9; Стоански Двор Ю. А. Гагарин 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А; Плевен; Ангел Войвода 25; Лозарска Среща Кл 1 2449No; Сан Стефано 47, Цех Конфекция; Стража 2 Клон 1

На 29.09.2016 г. /09:00 – 09:05 ч./ – Брестовец Александър Петров 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; Александър Стамболийски 26; Бенковски 3; Васил Левски 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 3А, 4, 40, 40А, 42, 44, 5, 6, 7, 7А, 8, 9; Витоша 1, 2, 2А, 3, 4, 5; Ген Тотлебен 15; Георги Кочев 12, 14, 16, 18, 28, 30, 8; Елин Пелин 4; Иван Вазов 1, 15, 2, 3, 5; Никола Й Вапцаров 1, 10, 12, 3; Пирин 1, 2, 4, 6, 8; Рила 3, 4; Хаджи Димитър 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 25А, 25В, 4, 6, 8; Христо Ботев 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Христо Смирненски 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Къшин; Аврора 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5; Етрополе 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 19, 19А, 2, 22, 4, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий Кметство, Улично осветление, 1, 10, 11, 12, 14, 14А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Майор Горталов 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; М-та Над село Преслав 11, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9; Рибарица 2; Рудозем 10, 14, 1В, 2, 3, 3А, 5, 6, 7, 8А, 9; Стоански Двор Ю. А. Гагарин 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А; Плевен; Ангел Войвода 25; Лозарска Среща Кл 1 2449No; Сан Стефано 47, Цех Конфекция; Стража 2 Клон 1

На 30.09.2016 г. /09:15 – 15:30 ч./ – Гривица Vі-319, Кв. 50 Асен Златаров 1; Витоша 1; Иван Вазов 13, 13А, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 42, 44, 50, 52, 54, 60, 62, 64; Изгрев 1, 10, 12, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А; Искър 10, 15, 19, 23, 23А, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 39А, 6, 8; Козлодуй 13; Кострама 2, 2А, 4, 6, 8; Любен Каравелов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28; Майор Шонцу 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 41, 43, 45, 56; Митко Палаузов 2, 3, 5, 6, 8; Отец Паисий 1, 10, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Панайот Хитов 1, 18, 5, 7; Подполк Николае Нанкович 10, 10А, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 4, 5, 55, 6, 7, 8, 9; Редник Грегоре Йон 12, 6; Скобелев 16; Слави Алексиев 17; Тулча 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 9

На 30.09.2016 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Славяново, Общ. Плевен Ал Димитров 1, 10, 12, 4, 6, 8; Бузлуджа 8; Вола 29, 31, 33; Девети септември 3, 4; Дунав 1, 10, 1А, 2, 3, 4, 7, 8; Захари Стоянов 1, 10, 12, 14, 16, 2, 4, 6; Иван Вазов 1, 2; Маршал Толбухин 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85; П К Яворов 1, 11, 2, 3, 5, 7, 9; Палаза 1, 12, 2, 2А, 3А, 4, 5, 6, 8, 9; Райко Даскалов 1, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 5, 50, 52, 54, 7, 9; Росица 1, 2, 3, 4, 5; Спас Дупаринов 1, 2; Струма 1, 11, 13, 17, 19, 9; Янтра 1, 2, 3, 4, 5

На 30.09.2016 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Плевен Берковица 25, 26, 26А, 28; Владимир Бурмов 3; Георги Кочев 161; Елин Пелин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 5, 6, 7, 7А, 8; Захари Зограф/Л. Станев/ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 25, 25 Ж. с. К. Република, 29, 2А, 31, 33, 35, 39, 4, 41, 41А, 43, 45, 49, 51, 6, 6А, 8; Захари Стоянов 17, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 4; Лозенка 11, 13, 15, 17, 24, 34, 40, 42, 42А, 44, 46; Мелник 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Орлица 1, 13, 14, 16, 18, 18А, 2, 4, 4А, 8; Стара Гара бл. 4

На 30.09.2016 г. /13:00 – 15:00 ч./ – Плевен Битоля/А. Дервишев/ 10, 8; Георги Кочев 61, 73; Македония 1, 8; Неофит Рилски 18, 22; Панайот Волов 10, 10А, 11, 13, 15, 19А, 2, 3, 4, 6, 6А, 7, 9; Пирин 26, 31, 33, 33А; Тодор Каблешков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Цоню Матев 1, 3

На 02.10.2016 г. /18:30 – 19:00 ч./ – Плевен Васил Левски/Г. Димитр/ 176; Георги Кочев 106, 171, 172; Местн. Западна Идустриална зона Кв. 610

На 02.10.2016 г. /08:00 – 08:30 ч./ – Плевен Васил Левски/Г. Димитр/ 176; Георги Кочев 106, 171, 172; Местн. Западна Идустриална зона Кв. 610

 

Прочетете също:

Мeдицински университет – Плевен е отличен с награда за внедрени иновативни технологии за 2021 година

Годишното отличие за внедрени иновативни технологии за 2021 година бе присъдено на проф. д-р Добромир ...